Поліцейські Кам’янського району вилучили алкоголю та цигарок на суму понад 220 тисяч гривень

Правоохоронці задокументували 26 порушень торгівлі алкогольними та тютюновими виробами. На правопорушників складено адміністративні протоколи за ст.156, ст.164 та ст.164-5 КУпАП. Також ювенальні поліцейські виявили чотири факти продажу алкоголю та тютюну неповнолітнім.

Перевірки торговельних закладів, розташованих на території Кам’янського району, правоохоронці проводили у період з 19 червня по 9 липня.

Загалом із незаконного обігу поліцейські вилучили: понад три тисячі тютюнових виробів та електронних пристроїв для куріння, рідини до електронних сигарет та понад 40 літрів алкоголю, які реалізовувалися без дозвільних документів на торгівлю й марок акцизного податку.

Нагадуємо! Продаж підакцизних товарів (алкоголь чи тютюнові вироби) може здійснюватися виключно при наявності відповідної ліцензії.

За торгівлю алкогольними напоями без ліцензії передбачена відповідальність згідно ст.164 КУпАП. За здійснення торгівлі алкогольними напоями чи тютюновими виробами без марок акцизного податку або з підробленими марками цього податку, передбачена відповідальність за ст.156 КУпАП з конфіскацією предметів торгівлі.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *