На «Міськводоканалі» обговорили проекти постанов НКРЕКП у 2018 році

В залі засідань КВП КМР «Міськводоканалу», 31 серпня, відбулися відкриті громадські обговорення проекту постанови НКРЕКП.

Для участі у відкритому обговоренні зареєструвались 66 осіб, в т.ч. від органів виконавчої влади, місцевого самоврядування.

В обговоренні тарифів взяли участь:
Юлія Любінецька – заступник начальника управління, начальник відділу контрольних перевірок у сфері комунальних послуг Управління НКРЕКП Дніпропетровській області
Наталія Лисак – перший заступник генерального директора КВП КМР «Міськводоканал»;
Сергій Васілішин – директор з економіки КВП КМР «Міськводоканал»;
Олександр Чернишов – перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Кам’янської міської ради;
Олександр Скакун – заступник директора департаменту економічного розвитку Кам’янської міської ради;
Тетяна Калімасова – начальник відділу організаційного забезпечення житлової сфери та сприяння діяльності ОСББ департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Кам’янської міської ради.

Для подальшої роботи головою громадських обговорень одноголосно було обрано Юлію Любінецьку, яка проінформувала присутніх про наявність пропозиції від КВП КМР «Міськводоканал» щодо перерахунку витрат на матеріальні ресурси (реагенти) у зв’язку зі збільшенням ціни на рідкий хлор. Пропозицію не враховано, тому що прогнозована ціна ресурсу визначається за формулою, де враховується фактична ціна (тариф) ресурсу (послуги) на момент подання заяви, відповідно до Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою НКРЕКП від 10.03.2016 № 302.
У зв’язку із відхиленням пропозицій щодо перерахунку витрат на придбання реагентів в структурі тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, тарифів на послуги з постачання холодної води, водовідведення з використанням внутрішньобудинкових систем) залишається без змін, відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), затвердженого постановою НКРЕКП від 10.03.2016 № 303.
З доповіддю, до присутніх звернувся Сергій Васілішин, директор з економіки КВП КМР «Міськводоканал», який повідомив, щодо необхідності встановлення тарифів з централізованого водопостачання, водовідведення та на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) у зв’язку зі змінами обсягів та ціни покупної води, зростанням цін/тарифів на електроенергію та реагенти (в т.ч. хлор), зростанням коефіцієнту, який застосовується для визначення мінімальної тарифної ставки. Таким чином, приведення тарифів на ЦВВ до економічно обґрунтованого рівня є необхідним заходом для належного функціонування нашого підприємства, яке забезпечує мешканців міста питною водою.
При цьому, встановлення економічно обґрунтованих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на рівні, що покриває всі витрати в собівартості цих послуг, є вимогою чинного законодавства України (Закони України «Про ціни та ціноутворення», «Про питну воду та питне водопостачання», «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг»).
Слід зауважити, що тарифи відкориговані з об’єктивних причин та складаються виключно з витратної частини, тобто із собівартості послуг та не включають прибутку.
Тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) суб’єктам господарювання, на 2018 рік одноголосно підтримали всі учасники обговорення.
Сергій Васілішин зазначив, що запропоновані тарифи є найнижчими серед підприємств, які надають аналогічні послуги
Відкриті обговорення, проведені на засадах гласності та відкритості, вважаються такими, що відбулися.

По завершенню засідання, учасниками зібрання прийнято рішення, надіслати до НКРЕКП належним чином оформлений Протокол відкритого обговорення проектів постанов з питань встановлення тарифів на 2018 рік та їх результати оприлюднити на офіційному веб-сайті. www.mvk.dp.ua, КВП КМР «Міськводоканал».

Вам будет интересно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *