Про це пише LIGA.
Зокрема, у Спілці молочних підприємств України зростання витрат на генератори попередньо оцінили у 5-7%. Подібну цифру – щонайбільше до 10% зростання собівартості – прогнозують переробні підприємства іншої агропродукції.
“Найімовірніше, подорожчання через генератори буде у вересні, коли буде сезонне зниження загального “харчового чека”, і пересічний споживач майже не відчує, що компенсує “генераторні” витрати”, – вважають фахівці.
Тривалі відключення світла у липні призвели до розривів так званих температурних ланцюжків у процесі доставлення продуктів від виробника до споживача і як результат – псування продуктів.
У липні через проблеми з електроенергією повернення молочної продукції з торговельних мереж на молокозаводи зросло на 20-30%.
Раніше стало відомо, що в Україні було ухвалено рішення на найближчі три роки “заморозити” прожитковий мінімум і мінімальну зарплату. Водночас тільки 2025 року, згідно з макроекономічним прогнозом, який закладений у бюджетній декларації, очікується інфляція на рівні 10%.
Овен Цей день принесе несподіване відкриття у сфері професійних інтересів. Можливо, ви зіткнетеся із ситуацією,…
Вночі 20 травня, на вулиці В’єтнамській Самарського району Дніпра, виникла пожежа. На тимчасовій зупинці горів…
Поліцейські Кам'янського району розшукують 16-річну Макарчук Анастасію. 16 травня близько 12:00 дівчина пішла з місця…
У неділю, 18 травня, на перехресті Запорізького шосе та проспекту Богдана Хмельницького сталася аварія. Там…
У ніч на 19 травня, у Кам'янському, на Лівому березі міста, горів черговий автомобіль, що…
Вранці у понеділок, 19 травня, у Дніпрі на житловому масиві Тополь-3 сталася ДТП, внаслідок якого…