“Сенатор” -“Надія Рапід”: у Кам’янському пройшов черговий матч чемпіонату міста з футболу

У Кам’янському 6 серпня на стадіоні “Надія” відбувся матч чемпіонату міста з футболу між командами “Сенатор” -“Надія Рапід”.

Вже у першому таймі після багатьох помилок у захисті гравців “Надія-Рапід” сенатори забили два м’ячі. У другому таймі гравці “Надія-Рапід” могли двічі відзначитись, але змарнували свої виходи віч на віч з воротарем “Сенатора” Віталієм Пашук, який врятував свої ворота і не пропустив жодного м’яча.

Наприкінці тайму “Сенатор” забив третій м’яч і переміг з рахунком 3:0. У переможців відзначилися Єгор Кісєльов і двічі Роман Македонський.

Сьогодні, 7 серпня, зіграють “Атлетик” – “Золоті піски”, а у четвер 8 серпня “ПМГУ Каметсталь”- “Дніпровські вовки” початок матчів о 18.30.