Події

На Дніпропетровщині від вибуху снаряду загинув чоловік та покалічилася його дружина

У Дніпропетровській області спроба знешкодити снаряд закінчилася трагедією для подружжя. Чоловік загинув на місці, а його дружина втратила ногу.

Про це повідомляє «Дніпро Оперативний».

За інформацією головної лікарки Павлоградської міської станції швидкої медичної допомоги Світлани Зайчикової, чоловік і дружина, жителі Дніпропетровщини, займалися знешкодженням снарядів, які потім здавали як металобрухт. Однак під час чергової спроби розібрати боєприпас він вибухнув.

Чоловік не вижив. Його дружина отримала опіки та травматичну ампутацію ноги в області стегна.

«Було дуже страшно і небезпечно надавати допомогу, так як по всьому дворі розкидані вибухонебезпечні предмети. Ні ДСНС, ні військових і навіть очевидців на місці не було. Чекати не було часу, тому прийняли рішення надавати медичну допомогу в таких умовах», – розповіла Світлана Зайчикова.

Після надання допомоги потерпілу доставили до Покровської лікарні, звідки направили на лікування до профільного закладу в Запоріжжі.

Margaret

Recent Posts

Кам’янське втратило свого захисника

Трагічну новину повідомив мер міста Андрій Білоусов. "9 серпня, внаслідок ДТП на Одещині, помер капітан…

6 години ago

На Дніпропетровщині через ворожі обстріли затримуються приміські поїзди

У Дніпропетровській області з міркувань безпеки змінено графік руху кількох пасажирських та приміських поїздів. Як…

8 години ago

Головні події Кам‘янського за тиждень (відео)

Про них повідомив мер міста Андрій Білоусов. Більш детально дивіться у відеосюжеті:  

8 години ago

Бійка та стрілянина біля “МахноПАБ” у Дніпрі: двох чоловіків затримали

14 серпня на вулиці Магдебурзького права у Дніпрі було неспокійно. Там сталась стрілянина. Про це…

9 години ago

Для юних кам’янчан працює Творчий табір

Лівобережний волонтерський центр "Світ дитинства" ГО "Бджола" та ГО "Фонд розвитку Кам'янського" провели третю зміну…

10 години ago

На лівобережжі Кам’янського біля спортшколи встановили “лежачий поліцейський”

14 серпня бригади КП «Міськсвітло» працювали одразу на кількох ділянках міста. На проспекті Свободи, 55…

10 години ago