Мер привітав кам‘янчанок, які стали матусями у День Незалежності (відео)

Про це Андрій Білоусов розповів у своєму телеграм-каналі.

“У День Незалежності та День Державного Прапора України в пологовому відділенні 9-ї міської лікарні на світ з‘явилося 5 маленьких мешканців Кам‘янського: 4 дівчинки та 1 хлопчик.

Сьогодні привітав жінок, які народили дітей в період великих державних свят. Подарував матусям квіти та крісла-гойдалки для немовлят. Побажав, щоб діти росли здоровими і щасливими, тішили своїми успіхами, та найголовніше, щоб на українську землю скоріше прийшов мир.

На долю України випали тяжкі випробування. Але народжуються діти – наше майбутнє, заради якого українські захисники дають відсіч ворогу.
Життя обов’язково переможе!” – повідомив мер.

Олена

Recent Posts

Кам’янська міська лікарня №9 отримала великий вантаж гуманітарної допомоги від благодійного фонду

Про це повідомив мер міста Андрій Білоусов. "’Міська лікарня №9 отримала великий вантаж гуманітарної допомоги…

48 хв. ago

На Дніпропетровщині на деяких заправках ввели особливий режим роботи

На заправках WOG у Дніпропетровській області ввели особливий режим роботи. АЗК не працюватимуть з 21:00…

2 години ago

Кам’янська тенісистка здобула перемогу у складі збірної України на Кубку Європи

Ще одну яскраву сторінку до спортивної історії ДЮСШ №3 вписала її вихованка Марія Кочерженко. У…

3 години ago

Кам’янське втратило свого захисника

Трагічну новину повідомив мер міста Андрій Білоусов. "28 червня під час під час перебуванні на…

3 години ago

30 років жахливої трагедії: у Кам’янському вшанували пам’ять жертв трамвайної трагедії 1996 року

2 липня 1996 року у місті Кам’янському сталася аварія на міському електротранспорті. Унаслідок трагедії загинуло…

4 години ago

У Дніпрі рятувальники спустили травмованого чоловіка зі 100-метрового будівельного крану

Сьогодні 2 липня вдень до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що у Соборному…

4 години ago