Заміна вікон, утеплення, обігрівачі: міжнародні партнери допоможуть мешканцям Дніпропетровщини

Заступник очільника регіону Надія Задорожна зустрілась із представниками Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. Партнери з УВКБ планують втілити в області декілька проєктів. Вони покликані допомогти підготуватися до зими тим, хто цього потребує. Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.

«Всі ми розуміємо, що зима буде не простою. Особливо для тих, хто опинився у складних життєвих обставинах. Маємо подбати про них. Співпрацю налагодили з УВКБ ООН. Це вже наші добрі друзі. Зможемо підтримати людей Нікопольщини, мешканців комунальних гуртожитків у громадах, переселенців», – наголосила заступник начальника Дніпропетровської ОВА Надія Задорожна.

Одна з ініціатив партнерів – матеріали для утеплення. Серед таких – спеціальна клейка стрічка для ущільнення вікон і тепловідбиваючі екрани.

У місцях тимчасового проживання ВПО планують замінювати вікна, видавати обігрівачі. Збираються ставити нові склопакети й у комунальних гуртожитках.

Наразі визначаються з об’єктами і списками тих, хто зможе отримати допомогу.

«Під час зустрічі з Президентом України Володимиром Зеленським Верховний комісар ООН у справах біженців Філіппо Гранді оголосив про додатковий пакет допомоги. 100 млн доларів на підготовку до зими. Тож ми маємо можливість втілювати ще більше проєктів», – зазначила національний радник з питань захисту Представництва УВКБ ООН в Україні Олександра Литвиненко.

Крім того, партнери збирають заявки на потреби області у генераторах і зарядних станціях.

Спільно з Мінреінтеграції і Мінсоцполітики організація проводитиме виплату матеріальної допомоги мешканцям прифронтових територій. На родину – 21 тис грн. Гроші можна буде витратити на купівлю твердого палива для підготовки до холодної пори року.

Олена

Recent Posts

Рецепт дня: Запечена картопля із сиром і беконом

Запечена картопля в духовці - це смачна і дуже проста страва. Потрібно підготувати продукти, помістити…

24 хв. ago

На Донеччині загинув захисник з Кам’янського

Трагічну новину повідомив міський голова Андрій Білоусов. "7 травня в бою поблизу населеного пункту Володимирівка…

48 хв. ago

Масштабна пожежа під Кам’янським: спалахнув житловий будинок

Вночі 19 листопада, на вулиці Тургенєва селища Мала Петриківка Дніпровського району, виникла пожежа. Горів житловий…

54 хв. ago

Підлітків Кам`янського запрошують до конкурсу «16 днів – 16 кроків до світу без насильства»

Ювенальна поліція України оголосила старт Всеукраїнського інформаційно-просвітницького творчого конкурсу, який проводиться у межах щорічної акції…

54 хв. ago

“Танці з зірками” після чотирирічної перерви повертаються на “1+1 Україна”

Вперше за чотири роки один з найулюбленіших проєктів мільйонів українців "Танці з зірками" повертається на…

1 годину ago

Ця помилка зіпсує ковбасу за два дні: як правильно зберігати її у холодильнику

Правильне зберігання ковбаси вдома може продовжити строк її придатності. Але не всі знають головні правила.…

2 години ago