Categories: Події

Ворог ввечері та вночі обстрілював Дніпропетровщину: постраждала 73-річна жінка

Про це повідомив голова ОВА Сергій Лисак.

“Війська країни-агресорки ввечері і вночі атакували Нікопольщину. Цілили дронами-камікадзе й артснарядами.

У райцентрі постраждала 73-річна місцева мешканка. З осколковим пораненням голови вона доправлена до лікарні. Там отримує всю необхідну медичну допомогу.

Серед пошкодженого у Нікополі – три приватні будинки, лінія електропередач. Потрощена там й господарська споруда. Ще одна вщент знищена у Мирівській громаді.

Одна оселя побита у Марганецькій горомаді. Вогонь з артилерії ворог відкривав і по Червоногригорівській. Інформація про наслідки обстрілу уточнюється.

На інших територіях Дніпропетровщини було тихо”, – йдеться у повідомленні.

Margaret

Recent Posts

На Дніпропетровщині вчителька через ревнощі напала на колегу з ножем

У вівторок, 18 листопада, у Новопокровській громаді Дніпропетровської області сталася різанина прямо у школі. Там…

9 хв. ago

На Дніпропетровщині побили чоловіка та викинули у сміттєвий бак

У Павлограді звичайна вечірня гулянка із пляшкою закінчилася жорстоким побиттям, лікарнею та судовим рішенням про…

1 годину ago

У Дніпрі автомобіль на смерть збив чоловіка: водія розшукують (фото 18+)

У вівторок, 18 листопада, у Дніпрі на вулиці Івана Нечуя-Левицького збили пішохода. На жаль, від…

2 години ago

На Дніпропетровщині під час пожежі загинула жінка

18 листопада, о 10:56, на вулиці Садова міста Синельникове, горів одноповерховий житловий будинок.   Вогонь охопив…

2 години ago

У Камʼянському все спокійно

Про ситуацію в місті повідомив мер Андрій Білоусов. "Триває комбінована атака ворога на нашу країну.…

2 години ago

Вночі над Дніпропетровщиною збили 12 безпілотників

Про це повідомив в.о голови ОВА Владислав Гайваненко. "В області триває повітряна тривога. Залишайтеся у…

3 години ago