Події

На Дніпропетровщині чоловік та жінка на присадибній ділянці виростили 93 кущі конопель

У Криворізькому районі поліцейські виявили на присадибній ділянці 93 кущі конопель. Правоохоронці встановили, що до вирощування нарковмісних рослин причетні 39-річна жінка і 29-річний чоловік.

Слідчі дії відбулися 25 вересня за участі поліцейських відділення поліції № 9 Криворізького районного управління поліції. В ході обшуку за місцем мешкання фігурантів правоохоронці вилучили 93 кущі нарковмісних рослин.

Все вилучене направили на експертне дослідження. За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 310 (посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України.

Margaret

Recent Posts

Кам’янське втратило свого захисника

Трагічну новину повідомив мер міста Андрій Білоусов. "9 серпня, внаслідок ДТП на Одещині, помер капітан…

5 години ago

На Дніпропетровщині через ворожі обстріли затримуються приміські поїзди

У Дніпропетровській області з міркувань безпеки змінено графік руху кількох пасажирських та приміських поїздів. Як…

7 години ago

Головні події Кам‘янського за тиждень (відео)

Про них повідомив мер міста Андрій Білоусов. Більш детально дивіться у відеосюжеті:  

7 години ago

Бійка та стрілянина біля “МахноПАБ” у Дніпрі: двох чоловіків затримали

14 серпня на вулиці Магдебурзького права у Дніпрі було неспокійно. Там сталась стрілянина. Про це…

9 години ago

Для юних кам’янчан працює Творчий табір

Лівобережний волонтерський центр "Світ дитинства" ГО "Бджола" та ГО "Фонд розвитку Кам'янського" провели третю зміну…

9 години ago

На лівобережжі Кам’янського біля спортшколи встановили “лежачий поліцейський”

14 серпня бригади КП «Міськсвітло» працювали одразу на кількох ділянках міста. На проспекті Свободи, 55…

10 години ago