Categories: Це цікаво

Jerry Heil засвітилася у кліпі переможців “Євробачення-2024” (відео)

Переможці “Євробачення-2024” Nemo та українська співачка Jerry Heil заінтригували фанів майбутнім спільним треком.

Зокрема, Nemo презентували відеокліп на пісню Eurostar. До знімань музиканти запросили деяких учасників з міжнародного конкурсу “Євробачення-2024”. Зокрема, у ролику в незвичних образах постають Bambie Thug, Windows95Man, Luna, Сільвестер Белт і Jerry Heil. Як говорять Nemo, пісня була натхненна конкурсним періодом.

Радісною звісткою на своїй сторінці в Instagram поділилася і Jerry Heil. Вона привітала співаків з релізом і опублікувала кадри із залаштунків знімань кліпу у Великій Британії. За словами української виконавиці, вже зовсім скоро вони з Nemo випустять ще й окремий фіт.

Також Jerry Heil поділилася власними роздумами про згуртованість цьогорічних учасників конкурсу “Євробачення-2024”. Співачка говорить, що це чи не вперше за останні роки пісенних змагань, коли стільки талановитих митців змогли потоваришувати між собою.

Jerry Heil та Nemo / Фото: https://www.instagram.com/thejerryheil/

“Хочу поділитися своїм щастям. Ми говорили про це з Nemo. Мабуть, на нашій пам’яті це перший сезон “Євробачення”, коли учасники дуже щиро лишилися друзями після всього. Це були не просто гонки між музикантами, а це був музичний табір між дуже крутими людьми, які цінують людяність, чесність, щирість, музику перш за все. І це все вилилося у такі круті колаборації. Ми підтримуємо зв’язок, у нас спільні чати й приватні. Минуло стільки багато часу, але так багато попереду планів”, – поділилася Jerry Heil у власному Telegram-каналі.

Jerry Heil / Фото: https://www.instagram.com/thejerryheil/
Олена

Recent Posts

У Кам’янському чоловік підірвав гранатою себе, поліцейського та працівника ТЦК

Внаслідок вибуху тілесні ушкодження отримав поліцейський, військовослужбовець РТЦК та СП, а також чоловік, який кинув…

8 години ago

Кам’янська міська лікарня №9 отримала великий вантаж гуманітарної допомоги від благодійного фонду

Про це повідомив мер міста Андрій Білоусов. "’Міська лікарня №9 отримала великий вантаж гуманітарної допомоги…

12 години ago

На Дніпропетровщині на деяких заправках ввели особливий режим роботи

На заправках WOG у Дніпропетровській області ввели особливий режим роботи. АЗК не працюватимуть з 21:00…

13 години ago

Кам’янська тенісистка здобула перемогу у складі збірної України на Кубку Європи

Ще одну яскраву сторінку до спортивної історії ДЮСШ №3 вписала її вихованка Марія Кочерженко. У…

14 години ago

Кам’янське втратило свого захисника

Трагічну новину повідомив мер міста Андрій Білоусов. "28 червня під час під час перебуванні на…

14 години ago

30 років жахливої трагедії: у Кам’янському вшанували пам’ять жертв трамвайної трагедії 1996 року

2 липня 1996 року у місті Кам’янському сталася аварія на міському електротранспорті. Унаслідок трагедії загинуло…

15 години ago