Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Міністерства освіти і науки України.
За даними МОН, понад 53% учнів стикалися з булінгом, але тільки половина з них повідомила про це дорослим. Багато дітей бояться розповідати про свої проблеми через страх осуду чи погіршення ситуації. Заступниця міністра освіти Євгенія Смірнова зазначила, що булінг — це серйозна проблема, яка потребує уваги.
Нова система дозволяє дітям подавати анонімні заяви. Якщо дитина вирішить не вказувати свої дані, заява буде повністю анонімною. Батьки можуть подати заяву, але без анонімності. Надіслані заяви розглядаються директором школи протягом доби, і за потреби можуть залучатися соціальні працівники чи поліція.
Заявник може повідомити про булінг, навіть якщо сам не є його жертвою. Якщо виникає страх помсти з боку однокласників, є можливість подати заяву анонімно або звернутися до чат-бота за порадою.
Про це повідомив мер міста Андрій Білоусов. "Сьогодні мав честь нагородити наших освітян, які гідно…
У місті Львів з 18 по 21 листопада пройшов Чемпіонат України серед юніорів зі спортивної…
З метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації на території України та недопущення занесення африканської чуми свиней…
20 листопада на базі Комунального закладу «Станція юних техніків» Камʼянської міської ради (директор Юлія Пузенко)…
У четвер, 21 листопада, у Дніпрі на Європейській площі впав стовп. Причина - сильний вітер…
Документальний фільм про британський гурт The Beatles від продюсера Мартіна Скорсезе та режисера Девіда Тедескі вийде у листопаді на…