Суспільство

До уваги водіїв Кам’янського: з 1 листопада будуть зміни у правилах дорожнього руху

 З 1 листопада 2024 року в Україні обмеження швидкості в містах знижено до 50 км/год, щоб підвищити безпеку на дорогах у зимовий період. Ця зміна стосується тих ділянок, де раніше влітку дозволялося рухатися зі швидкістю до 80 км/год.

Про це повідомило Міністерство внутрішніх справ України (МВС).

Це пов’язано з переходом на зимовий період, який традиційно вважається більш небезпечним для учасників дорожнього руху через погіршення погодних умов.

З 1 листопада поліція розпочне заміну дорожніх знаків на тих ділянках, де в літній період дозволялося їхати зі швидкістю 80 км/год. Це стосується, зокрема, таких міст, як Київ та Дніпро, де було встановлено підвищене обмеження швидкості на окремих магістралях. Літні обмеження були введені з урахуванням дорожніх умов та безпеки руху, проте на зимовий період таке підвищення швидкості втрачає актуальність.

Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький наголосив, що ці зміни – це не нові правила, а повернення до стандартних норм зимового періоду. Він нагадав, що пункт 12.8 Правил дорожнього руху передбачає можливість встановлення іншого швидкісного режиму на літній період, який завершується з настанням холодів.

Патрульна поліція активно стежитиме за дотриманням швидкісного режиму на дорогах України. На сьогодні понад 300 стаціонарних камер фіксують перевищення швидкості в автоматичному режимі. Крім того, близько 200 приладів TruCAM знаходяться на озброєнні патрульних, які використовують їх для ручної фіксації порушень. Це означає, що контроль за швидкістю руху стає більш жорстким, особливо у зимовий період, коли безпека на дорогах є особливо важливою.

Нове обмеження швидкості вимагатиме від водіїв більшої обережності та уважності на дорозі. Зимовий період завжди супроводжується збільшенням кількості дорожньо-транспортних пригод через погодні умови, тому зниження швидкості дозволить мінімізувати ризик аварій. Крім того, варто пам’ятати, що недотримання нових правил швидкісного режиму може призвести не лише до штрафів, але й до серйозних наслідків для життя та здоров’я учасників дорожнього руху.

Margaret

Recent Posts

Кам’янське втратило свого захисника

Трагічну новину повідомив мер міста Андрій Білоусов. "9 серпня, внаслідок ДТП на Одещині, помер капітан…

8 години ago

На Дніпропетровщині через ворожі обстріли затримуються приміські поїзди

У Дніпропетровській області з міркувань безпеки змінено графік руху кількох пасажирських та приміських поїздів. Як…

10 години ago

Головні події Кам‘янського за тиждень (відео)

Про них повідомив мер міста Андрій Білоусов. Більш детально дивіться у відеосюжеті:  

10 години ago

Бійка та стрілянина біля “МахноПАБ” у Дніпрі: двох чоловіків затримали

14 серпня на вулиці Магдебурзького права у Дніпрі було неспокійно. Там сталась стрілянина. Про це…

11 години ago

Для юних кам’янчан працює Творчий табір

Лівобережний волонтерський центр "Світ дитинства" ГО "Бджола" та ГО "Фонд розвитку Кам'янського" провели третю зміну…

12 години ago

На лівобережжі Кам’янського біля спортшколи встановили “лежачий поліцейський”

14 серпня бригади КП «Міськсвітло» працювали одразу на кількох ділянках міста. На проспекті Свободи, 55…

12 години ago