Про це йдеться в повідомленні Офісу Генпрокурора.
Зокрема, на Дніпропетровщині з 644 працівників лише 16 мають інвалідність, це 2,5% від загальної кількості. Це один із найменших показників.
Найвищий відсоток прокурорів, які мають статус особи з інвалідністю, виявлено у Черкаській та Хмельницькій областях.
На Черкащині 60 прокурорів мають статус людини з інвалідністю. Це становить 27,4% від загальної кількості, яка складає 219 прокурорів.
Натомість у Хмельницькій області такий статус має 61 прокурор або 29,8% від загальної кількості. 50 отримали групи інвалідності до повномасштабного вторгнення.
Тепер буде проведена ретельна перевірка та надана оцінка як в межах службового розслідування, так і в межах кримінального провадження.
Варто зауважити, що не всі прокурори мають саме фейкову інвалідність, тому чекаємо результатів службового розслідування, аби встановити хто підробив документи та зловживав цим статусом.
Перша віцепрем'єр-міністерка України – Міністерка економіки України Юлія Свириденко взяла участь у зустрічі з виробниками…
Що може піти не так, якщо сісти за кермо в стані сп’яніння? Правильно — абсолютно…
В перші дні нерестової заборони порушники завдали понад 800 тис. грн збитків, повідомляє Дніпропетровський рибоохоронний патруль.…
Про ситуацію в місті на ранок повідомив мер Андрій Білоусов. "Чергова не спокійна ніч в…
Про це повідомив голова ОВА Сергій Лисак. "Вночі оборонці неба знищили в області 13 БпЛА.…
Криворізькі правоохоронці розшукують 77-річного Кирильченка Віктора. 2 квітня чоловік пішов з дому та наразі його…