Categories: Події

На Дніпропетровщині чоловіки за допомогою ножа вирішували, хто першим піде воювати

У Кривому Розі судили чоловіка, який поранив свого друга. Товариші сперечалися про те, хто першим має піти на фронт, але не досягнувши згоди, почали битися. 

Про це йдеться у матеріалах справи Дзержинського районного суду Кривого Рогу.

Влітку жителі Кривого Рогу під час застілля посварилися через те, хто першим піде на фронт захищати Україну. Хильнувши зайвого, господар схопив ножа та встромив лезо у груди своєму опоненту.

У постраждалого була колото-різана рана грудної клітини по лопаточній лінії в проекції 9-го ребра з пошкодженням лівої легені.

Однак, отримавши належне лікування, постраждалий відправився воювати. Зазначається, що чоловік не скористався правом подання цивільного позову. Він лише подав заяву, в якій зазначив, щоб проводили судовий розгляд за його відсутності, оскільки він проходить військову службу.

Постраждалий криворіжець попросив суд не позбавляти обвинуваченого свободи та суворо не карати.

Однак його друга визнали винним. Суд присудив йому покарання у вигляді ув’язнення на п’ять років та зобов’язав сплатити за проведення судової трасологічної експертизи 3029,12 гривні.

Margaret

Recent Posts

Кам’янська міська лікарня №9 отримала великий вантаж гуманітарної допомоги від благодійного фонду

Про це повідомив мер міста Андрій Білоусов. "’Міська лікарня №9 отримала великий вантаж гуманітарної допомоги…

1 годину ago

На Дніпропетровщині на деяких заправках ввели особливий режим роботи

На заправках WOG у Дніпропетровській області ввели особливий режим роботи. АЗК не працюватимуть з 21:00…

3 години ago

Кам’янська тенісистка здобула перемогу у складі збірної України на Кубку Європи

Ще одну яскраву сторінку до спортивної історії ДЮСШ №3 вписала її вихованка Марія Кочерженко. У…

3 години ago

Кам’янське втратило свого захисника

Трагічну новину повідомив мер міста Андрій Білоусов. "28 червня під час під час перебуванні на…

4 години ago

30 років жахливої трагедії: у Кам’янському вшанували пам’ять жертв трамвайної трагедії 1996 року

2 липня 1996 року у місті Кам’янському сталася аварія на міському електротранспорті. Унаслідок трагедії загинуло…

4 години ago

У Дніпрі рятувальники спустили травмованого чоловіка зі 100-метрового будівельного крану

Сьогодні 2 липня вдень до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що у Соборному…

4 години ago