Виставка, яка відкривається напередодні Дня пам’яті загиблих у Першій світовій війні (11 листопада), пропонує відвідувачам можливість доторкнутися до історії. Експозиція складається з різноманітних матеріалів, що ілюструють як військовий, так і побутовий вимір цього періоду.
Серед експонатів – фотографії кам’янчан-воїнів, документи, предмети амуніції та фрагменти зброї. Вони розповідають історії про жорстокі будні війни та незламність людського духу.
Виставка також присвячена мирному життю, яке продовжувалося попри всі складнощі. Представлені експонати відтворюють побут того часу, показуючи життя мешканців, що долучалися до допомоги пораненим, підтримували військових, приймали біженців та займалися благодійністю.
У світі, де нас постійно закликають бути соціальними, товариськими та «відкритими новим зв'язкам», зізнатися в…
Ворог вдарив по території одного з підрозділів ДТЕК. Постраждала бригада, яка саме знаходилась на об’єкті.…
Програма заходів у закладах культури міста Кам’янське з 19 по 26 листопада 2025 року. Музей…
У вівторок, 18 листопада, у Новопокровській громаді Дніпропетровської області сталася різанина прямо у школі. Там…
У Павлограді звичайна вечірня гулянка із пляшкою закінчилася жорстоким побиттям, лікарнею та судовим рішенням про…
У вівторок, 18 листопада, у Дніпрі на вулиці Івана Нечуя-Левицького збили пішохода. На жаль, від…