Categories: Економіка

Кам`янський офіс «Зроблено в Україні» вже працює

В Україні багато плюсів. Один із них – наші роботодавці. Ті, які працюють щодня, попри будь-які обставини. Ті, які створюють робочі місця та працевлаштовують на них шукачів роботи.

Одним із таких працедавців є ТОВ «ТАС Дніпровагонмаш». Підприємство спеціалізується на проєктуванні та виробництві вантажних магістральних і промислових вагонів. Має великий досвід співпраці з багатьма підприємствами металургійного, хімічного, аграрного та транспортного комплексу.

Роботодавець вже багато років плідно співпрацює й зі службою зайнятості.

Аби дізнатися про нові програмами підтримки бізнесу до Кам’янського офісу «Зроблено в Україні» завітав Сергій Дзяворук – генеральний директор ТОВ «ТАС Дніпровагонмаш».

Фахівці розповіли про широкий спектр можливостей:

мікрогранти та гранти на створення або розвиток власної справи, зокрема для ветеранів та членів їх родин;

гранти на переробку з можливістю отримати до 8 мільйонів гривень на розвиток виробництва;

програма компенсацій за купівлю сільгосптехніки українського виробництва;

можливість отримати компенсацію витрат за облаштування робочого місця для працівників з інвалідністю;

компенсаційні механізми за працевлаштування певних категорій громадян.

Окремо зупинились на реалізації програми «Національний кешбек», брендуванні товарів власного виробництва та використання логотипа «Зроблено в Україні».

Сергій Дзяворук виявив зацікавленість щодо маркування товарів власного виробництва логотипом, адже це посилить популяризацію товарів, вироблених в Україні.

Залишаємо посилання на сайт Державної служби зайнятості, де є детальний опис кожної програми та можливість відразу подати заяву на участь https://www.dcz.gov.ua/madeukraine/poslug

За потреби в консультації щодо створення або розвитку бізнесу – завітайте до офісу «Зроблено в Україні» за адресою: м. Кам`янське, вул. Медична, 6.

Олена

Recent Posts

Школи Дніпропетровщини забезпечили новими наборами LEGO на понад мільйон гривень

620 шкіл, ліцеїв та гімназій Дніпропетровщини отримали набори LEGO. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА…

32 хв. ago

У Дніпрі зникла 13-річна дівчинка

Поліція Дніпра розшукує 13-річну Софію Юдінову. 3 липня близько 5.00 малолітня дівчина пішла з дому…

56 хв. ago

Ніч у Кам’янському минула спокійно

Про це повідомив мер міста Андрій Білоусов. "На території нашого міста протягом ночі минулося без…

1 годину ago

Ворог вночі обстрілював Дніпропетровщину: 2 людей загинули, 17- поранені

Про це повідомив мер міста Андрій Білоусов. "11 ворожих БпЛА збили сили ППО цієї ночі…

1 годину ago

У Кам’янському відбувся турнір із блискавичних шахів до Міжнародного дня шахів

До Міжнародного дня шахів Федерація шахів міста спільно з громадською організацією «Бджола» та КЗ КМР…

2 години ago

Смерть немовляти у гуртожитку Дніпра: поліція затримала 34-річну матір

Поліція Дніпра затримала матір двомісячної дитини за підозрою у вчиненні дій, що спричинили смерть немовляти.…

2 години ago