Categories: Події

В одному з міст на Дніпропетровщині ввели карантин через сказ в кота

8 листопада у Дніпропетровській області пройшло засідання місцевої державної надзвичайної протиепізоотичної комісії в Синельниковому. Причиною цьому став підтверджений випадок захворювання на сказ у кота. Через це в місті ввели карантинні обмеження. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Синельниківську міську раду.

Обмеження діють з 8 листопада. В рамках них домашнім тваринам безкоштовно робитимуть додаткові щеплення проти сказу. Згодом у соцмережах міськради оприлюднять графіки таких щеплень. Що стало зі згаданим котом – не уточнюється.

Людей, чиї домашні улюбленці ще не щеплені від захворювання, просять звернутися до Синельниківської дільничної лікарні ветеринарної медицини. Сказ – це небезпечна інфекційна хвороба, яка може діяти не тільки на тварин, але й на людей. Хвороба може приводити до смерті.

Margaret

Recent Posts

Масштабна ДТП у Дніпрі: зіштовхнулись п’ять машин

У неділю, 18 травня, на перехресті Запорізького шосе та проспекту Богдана Хмельницького сталася аварія. Там…

5 хв. ago

У Кам’янському згоріла автівка військового

У ніч на 19 травня, у Кам'янському, на Лівому березі міста, горів черговий автомобіль, що…

35 хв. ago

У Дніпрі збили людину (відео)

Вранці у понеділок, 19 травня, у Дніпрі на житловому масиві Тополь-3 сталася ДТП, внаслідок якого…

1 годину ago

У Кам’янському відзначили річницю Центру життєстійкості «Місце сили” (відео)

Про це повідомив мер Андрій Білоусов. "Сьогодні ми відзначаємо першу річницю роботи Центру життєстійкості «Місце…

13 години ago

У центрі Кам’янського встановлять сучасний ігровий комплекс

Мешканці Кам’янського звернули увагу на те, що популярний дитячий ігровий майданчик, розташований у центрі міста на…

15 години ago

Театр Кам’янського виступив із гастролями у Запоріжжі

18 травня актори Театру ім. Лесі Українки виїжджали на одноденні гастролі до Запоріжжя, де на…

15 години ago