Categories: Політика

Мер Кам’янського разом із головою Благодійного фонду відвідали бійців ТРО Камʼянського району

Разом із головою Благодійного фонду «Осоння України» Олександром Крутько вчора відвідали наших бійців ТРО Камʼянського району на Запорізькому напрямку.

Про  це повідомив мер міста Андрій Білоусов.

Олександр Крутько коментує:

«Знову до Захисників. Наша 108 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ, Запорізький напрямок.

Системна допомога, системні процеси.

Ми виготовили РЕби (фінансування Андрій Білоусов ) , Андрій Білоусов передав Мавіки, освітяни нашого міста (Наталия Рева ) надали смаколики для Хлопців, Благодійний фонд “Осоння України” – медицина, їжа, консерви,корм для тварин, тощо.

Великий, коштовний і мегапотрібний вантаж для наших військових. Доставлено !

Запропонував міському голові Кам`янського Андрій Білоусов поїхати до наших хлопців прямо на фронт і передати всю допомогу. Без чиновників, без офіційних заходів, зайвих людей і т.д. Вирішили поїхати просто у двох, затемно завантажити авто і стартанути. Побачити Хлопців, поспілкуватись з ними, з`ясувати які потреби для них найбільш пріоритетні.

Все зробити особисто. Подивиться в очі , побачити , чим і як живуть Захисники. Дружні обійми, погоняти чайку на КП, послухати, поспілкуватись про особисті речі, про побут, про їх життя і війну … Ніякого офіціозу – просто тягання коробок з допомогою, застрягти десь в полях у багнюці, прислуховуючись до «вхід/вихід» арти, «політати» на «тачанкє» по полях , по розбитих вщент дорогах зі швидкістю 120-130 км/г шоб не “прилетіло”, подивитись на рашистів вживу у монокуляр і постійні розмови про ситуацію на фронті , що робити далі, як ефективно використовувати ресурс і як працювати далі разом.

Ми це зробили, разом. Без пафосу, спокійно і системно. Передали нашому Війську 2 системи РЕБ, 6 Мавіків, дорогущу антену AVENGER Booster, багато їжи і смаколиків і т.д.

Познайомились і поспілкувались з Комбрігом 108 бригади і комбатом 99 бата. Обговорили їх поточні потреби, узгодили майбутні плани допомоги, домовились про наступні зустрічи. Ці люди – глиби!

Дякую Андрію Леонідовичу за таку потрібну допомогу нашому Війську!

Дякуємо нашим Захисникам! Вклоняємось перед кожним!

Продовжуємо працювати разом. Слава ЗСУ ! Слава Україні!” – йдеться у повідомленні.

Margaret

Recent Posts

У Кам’янському на проспекті Свободи триває сезонне оновлення квітників

Квітники проспекту Свободи стають ще яскравішими. У сквері на проспекті Свободи триває сезонне оновлення квітників.…

4 хв. ago

Вміють переконувати: цим знакам Зодіаку неможливо відмовити

Є знаки Зодіаку, яким майже неможливо відмовити через їхню харизму та вміння переконувати. Щоб досягти…

33 хв. ago

У прифронтовому місті Дніпропетровщини вандали пошкодили скульптуру матері з дитиною

У Нікополі зафіксовано випадок вандалізму на території медичного закладу. У нічний час невідомі особи пошкодили…

1 годину ago

На Дніпропетровщині стартувала вступна кампанія-2026

З липня заклади освіти Дніпропетровщини розпочали вступну кампанію. Стартував прийом документів до 41 закладу професійної…

2 години ago

Кам’янчанка стала першою ракеткою Європи

Вихованка кам’янської ДЮСШ №3 Марія Кочерженко очолила рейтинг Tennis Europe серед дівчат віком до 14…

3 години ago

Полював на ППО та підпалював залізницю: у Дніпрі засудили агента рф

У Дніпрі винесли суворий вирок місцевому жителю, який працював на ворожі спецслужби, шпигував за українською…

3 години ago