Це цікаво

Українська комедія «Збори ОСББ» скоро вийде в прокат

Опубліковано офіційний український трейлер комедії “Збори ОСББ”, а також постер та кадри знімання. Прем’єра фільму в українських кінотеатрах відбудеться 12 грудня 2024 року.

Про що фільм “Збори ОСББ”? Сюжет коротко

Напередодні новорічних свят жителі звичайного багатоквартирного будинку збираються, щоб обговорити купівлю спільного генератора. Однак сусіди, які місяць не могли узгодити колір фарби для лавок, не здатні порозумітися в цьому питанні й поготів. Тож старі конфлікти переростають у непримиренне протистояння. Чи зможуть сусіди перебороти чвари й хоча б раз у житті об’єднатися?

«Збори ОСББ» — офіційний український трейлер

Вийшов перший офіційний трейлер «наелектризованої» комедії про купівлю генератора “Збори ОСББ”, яка вже 12.12.2024 стартує в кінотеатрах України. За добу трейлер зібрав понад 1 млн органічних переглядів в Instagram.

Факти про український фільм “Збори ОСББ” 2024: актори, режисер та команда фільму

“Хто так паркується?”, “Хто робить ремонт з самого зранку?”, “Хто залишив сміття на сходах?” – знайомо? Ці повідомлення можна прочитати у кожному чаті будинку. А вже 12 грудня 2024 року ваші сварки у чаті “оживуть” на великому екрані. Питання купівлі великого генератора на будинок потягне за собою наболілі претензії у передноворічній стрічці від Студії «Мамахихотала» та United Heroes – «Збори ОСББ».

Ідея фільму Збори ОСББ народилася з того, що ми всі дуже добре знаємо – чатиків ОСББ та шкільних груп. У цих обговореннях, часом смішних, часом абсурдних, можна побачити унікальний зріз нашого суспільства: його проблеми, конфлікти, і навіть мрії, – говорить автор ідеї та один з продюсерів фільму Єгор Олесов. – Останнім часом нам всім бракує позитивних емоцій і саме через гумор можна подивитися на себе збоку, зрозуміти, що ми здатні на співпрацю. Тому це не просто розважальна комедія, а історія ближча до французьких фільмів – з гострим соціальним гумором, актуальними темами і акцентом на потужній акторській грі. «Збори ОСББ» – це дзеркало нашого суспільства: сміх крізь сльози, конфлікти і пошук компромісу, де кожен з нас має зрозуміти, що не можна залишатися осторонь, коли йдеться про спільну відповідальність.

У трейлері комедії «Збори ОСББ» глядач поступово знайомиться з усіма персонажами історії. Серед 11-ти героїв: впевнена в собі директорка дитячого садочку Ірина (Ольга Сумська – прим.ред.), зарозумілий бізнесмен Тарас (Євгеній Янович) та його, на перший погляд, ідеальна дівчина Надя (Ангеліна Самчик), ексцентричний Гріша (Михайло Кукуюк), розсудлива Юля (Антоніна Хижняк), відповідальний Паша (Ігор Портянко), класичні пенсіонери Семен (Віктор Жданов) та Галина (Ніна Набока) та емоційна сімейна пара з двома дітьми Оксана та Антон (Марія та Олександр Рудинські). А ще є новачок на зборах ОСББ Кирило. Його зіграв популярний український стрімер Міша Лебіга, для якого зйомки в комедії стали кінодебютом.

Я з дитинства мріяв знятись у фільмі. І от, нарешті, це здійснилось, – ділиться Міша Лебіга. – Якщо чесно, мій герой – дуже схожий на мене. За сюжетом, він ITшник, геймер. Приходить на збори вперше і майже випадково, тому йому на них абсолютно все одно. Він не розуміє, що воно таке, про що там говорять, і що він там робить взагалі. Тому майже весь час сидить та грає в Counter-Strike.

Дебютує в «Зборах ОСББ» не лише Міша Лебіга, а і його пес Майкл!

За сценарієм, моя Юля дуже хвилюється про свого собаку, носить його на руках, бо у нього хворі суглоби. Оскільки виносити такого пса на руках дійсно важко, то моя героїня наполягає на генераторі, щоб працював ліфт, – пояснює Тоня Хижняк. – Коли ми почали обговорювати ці сцени, я зрозуміла, що творці фільму були налаштовані дати мені маленького собачку. Я заперечила. Написано ж в сценарії, що Юлі важко носити пса, значить і мені має бути важко. Все по-чесному! (сміється). Тоді до мене дослухались і знайшли великого собаку. А довго шукати не довелось, бо Міша показав свого Майкла. Коли привів його на майданчик, то взагалі був кайф. Виявилось, що вони дуже схожі (усміхається). Така милота! Спочатку я обережно знайомилась з Майклом, дала йому смаколик, погладила. Потім навчилась, як зручно і безпечно його піднімати. Швидко ми здружились! Пес Мішки дуже спокійний та дружелюбний. Найкращий партнер! За яким мене не завжди було видно (сміється).

До акторського складу фільму “Збори ОСББ” увійшли: Євгеній Янович, Антоніна Хижняк, Олександр Рудинський, Марія Рудинська, Михайло Кукуюк, Ангеліна Самчик, Ігор Портянко, Ольга Сумська, Ніна Набока, Віктор Жданов та Михайло Лебіга.

Продюсерами фільму виступають Іван Мелашенко («Інфоголік», «Бурштинові Копи»), Єгор Олесов («Мавка.Лісова Пісня», «Зірки за обміном», «Захар Беркут», «Ціна Правди») та Павло Черепін («Кібервійна 2022»).

Олена

Recent Posts

У Камʼянському виставили на продаж ресторан біля площі ДМК

Виставлено на продаж магазин непродовольчих товарів та кафе "Люкс" з літнім майданчиком у центрі міста…

12 години ago

У селищі поблизу Кам’янського сталася ДТП

14 серпня близько 16:30 у центрі селища Курилівка сталася аварія. Зіткнулися два легкові автомобілі, один…

12 години ago

Роботи з благоустрою, виконані у Кам’янському цього тижня

Департаментом житлово-комунального господарства та будівництва Кам’янської міської ради за  період з 07.08.2026 по 13.08.2026 було…

12 години ago

Кам’янчани можуть отримати грант до €100 000 на розвиток стартапів

Департамент муніципальних послуг та регуляторної політики Кам’янської міської ради інформує про те, що EIT Urban…

13 години ago

У Кам’янському на Гайдамацькій ремонтують дорогу

В Кам'янському біля будинку №13 на вул. Гайдамацькій розпочали підготовчі роботи. Старе зношене асфальтове покриття…

14 години ago

Кам’янська Школа мистецтв №4 переїхала у нове приміщення

Кам’янська школа мистецтв №4 змінює адресу. Про це повідомили у позашкільному закладі. "Відтепер ми чекаємо…

14 години ago