Categories: Події

На Дніпропетровщині юнак хотів підпалити чужий будинок

За спробу підпалити будинок у Кривому Розі поліцейські затримали підозрюваного. Зловмисник проник на територію приватного домоволодіння, маючи при собі рукавички, балаклаву та ємність із паливно-мастильною речовиною. Проте, коли побачив господарку будинку – втік.
Злочин стався 3 грудня в одному із сіл у Центрально-Міському районі. Співробітники Криворізького районного управління поліції провели ряд слідчих та оперативних заходів, в результаті яких встановили особу, причетну до спроби підпалу будинку. Ним виявився 19-річний містянин, його затримали в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.
З місця події криміналісти вилучили пластикову ємність з паливно-мастильною речовиною.
Наразі слідчі, за погодженням із Криворізькою центральною окружною прокуратурою, повідомили фігуранту про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч.3 ст.15, ч.2 ст.194КК України. Триває слідство, в ході якого встановлюється мотив скоєння злочину.
Олена

Recent Posts

У Кам’янському чоловік підірвав гранатою себе, поліцейського та працівника ТЦК

Внаслідок вибуху тілесні ушкодження отримав поліцейський, військовослужбовець РТЦК та СП, а також чоловік, який кинув…

28 хв. ago

Кам’янська міська лікарня №9 отримала великий вантаж гуманітарної допомоги від благодійного фонду

Про це повідомив мер міста Андрій Білоусов. "’Міська лікарня №9 отримала великий вантаж гуманітарної допомоги…

4 години ago

На Дніпропетровщині на деяких заправках ввели особливий режим роботи

На заправках WOG у Дніпропетровській області ввели особливий режим роботи. АЗК не працюватимуть з 21:00…

5 години ago

Кам’янська тенісистка здобула перемогу у складі збірної України на Кубку Європи

Ще одну яскраву сторінку до спортивної історії ДЮСШ №3 вписала її вихованка Марія Кочерженко. У…

6 години ago

Кам’янське втратило свого захисника

Трагічну новину повідомив мер міста Андрій Білоусов. "28 червня під час під час перебуванні на…

6 години ago

30 років жахливої трагедії: у Кам’янському вшанували пам’ять жертв трамвайної трагедії 1996 року

2 липня 1996 року у місті Кам’янському сталася аварія на міському електротранспорті. Унаслідок трагедії загинуло…

7 години ago