“Золотий м’яч” Андрія Шевченка приїде до Дніпра

“Золотий м’яч” Андрія Шевченка поїде у турне Україною. Одним із десяти міст, які він відвідає, стане Дніпро. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний» з посиланням на пресслужбу «Укрзалізниці»

16 грудня стартує унікальне турне “Золотого м’яча” Андрія Шевченка, організоване «Укрзалізницею». Воно приурочене до 20-річчя отримання футболістом цієї престижної нагороди.

У Дніпрі унікальну нагороду можна буде побачити у неділю, 22 грудня, на території залізничного вокзалу. На це у містян буде вдосталь часу – з 9:00 до 17:00.

У разі оголошення повітряної тривоги відвідувачів попросять пройти в укриття, а експозицію перемістять в безпечне місце.

Довідка: у грудні 2004 року Андрій Шевченко, граючи за італійський «Мілан», увійшов в історію, ставши третім українцем, який отримав «Золотий м’яч». Цю нагороду щорічно присуджує журнал France Football найкращому футболісту світу. До Шевченка лише два українські футболісти здобули «Золотий м’яч» — Олег Блохін у 1975 році та Ігор Бєланов у 1986-му.

Олена

Recent Posts

Мер Кам’янського долучився до відзначення мусульманського свята Курбан-байрам

Сьогодні на запрошення бійців Батальйону імені Шейха Мансура міський голова Андрій Білоусов долучився до відзначення…

8 години ago

Молодіжна рада Кам’янського підписала меморандум із Ліцеєм №44

21 травня команда Молодіжної ради завітала до Ліцею №44. Головна подія - офіційне підписання Меморандуму…

10 години ago

Розклад руху трамвая №3 у Кам’янському

На прохання пасажирів КП "Транспорт" публікує актуальний розклад руху трамвайного маршруту №3.  Будні дні.  Розклад…

10 години ago

В одному з міст на Дніпропетровщині заборонили купатися та плавати на човнах

У місті Самар цього літа офіційно заборонили купатися та виходити на воду на човнах чи…

11 години ago

На лівобережжі Кам’янського триває масштабний ремонт теплотраси

Хід робіт перевірив мер Андрій Білоусов. "Завдяки підтримці гуманітарного відділу посольства Швейцарії в Україні наша…

11 години ago

Шкільні обіди коштом держави: коли в Україні всі учні обідатимуть безплатно

Від 1 вересня цього року учні 1–11 класів по всій Україні мають отримувати безкоштовні теплі обіди. Про це повідомила…

11 години ago