17 грудня 2024 року в Ленінському суді Дніпра відбулись судові дебати у справі учасниці смертельної стрілянини на проспекті Мазепи в серпні 2023 року Тетяни Патинки. 23-річну жінку звинувачували в опорі працівникові правоохоронного органу (ч. 2 ст. 342 Кримінального кодексу України).
Патрульні Анастасія Жила та Єгор Звонков вимагали для Патинки покарання у вигляді одного року позбавлення волі та компенсації завданої шкоди в розмірі 326 714,8 гривні. Однак представник прокуратури запропонував обмеження волі на два роки.
В результаті судового розгляду суд виніс вирок: Тетяну Патинку засудили до 3 років пробаційного нагляду. При цьому, у задоволенні позову Анастасії Жили щодо компенсації відмовлено.
Якщо одна зі сторін буде незгодна з вироком, вони мають право подати апеляцію протягом 30 днів.
Нагадаємо, інцидент стався 29 серпня 2023 року, коли поліцейські зупинили автівку для перевірки. Під час зупинки водій авто напав на поліцейських. Намагаючись захистити напарницю, патрульний відкрив вогонь, внаслідок чого нападник загинув. Тетяна Патинка, дівчина загиблого водія, яка перед зустріччю з поліцейськими пересіла за кермо авто, поводила себе зухвало, відмовлялась покидати авто і навіть брала участь у бійці.
Трагічну новину повідомив мер міста Андрій Білоусов. "9 серпня, внаслідок ДТП на Одещині, помер капітан…
У Дніпропетровській області з міркувань безпеки змінено графік руху кількох пасажирських та приміських поїздів. Як…
Про них повідомив мер міста Андрій Білоусов. Більш детально дивіться у відеосюжеті:
14 серпня на вулиці Магдебурзького права у Дніпрі було неспокійно. Там сталась стрілянина. Про це…
Лівобережний волонтерський центр "Світ дитинства" ГО "Бджола" та ГО "Фонд розвитку Кам'янського" провели третю зміну…
14 серпня бригади КП «Міськсвітло» працювали одразу на кількох ділянках міста. На проспекті Свободи, 55…