Categories: Події

У Кам’янському на вулиці порізали чоловіка

Про це розповіла Лариса Биданцева, керівниця Кам’янської станції обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

“В такий важкий час психо-емоційний стан багатьох людей знаходиться на межі розумних вчинків і дій. Іде людина по вулиці, підбігає незнайомий, б’є його ножом і тікає.

Так 15.12.2024 р. о 17:24 до центральної оперативної диспетчерської 103 надходить виклик з м. Кам’янське, що на вулиці нанесли ножове поранення чоловіку 46 років.

На виклик виїхала бригада інтенсивної терапії Кам’янської станції Центральної підстанції обласного центру ЕМД та МК. Постраждалому надана екстрена медична допомога і з діагнозом «Проникаюче поранення грудної клітки. Відкритий пневматоракс» госпіталізований до Кам’янської ЛШМД. Бригада спрацювала швидко, якісно надала допомогу і вчасно госпіталізувала хворого до лікарні”, – сказано в повідомленні.

Олена

Recent Posts

До уваги кам’янчан: водійські права видаватимуть за новими правилами

Головна мета цих змін – поступово привести українські правила у відповідність до європейських стандартів та…

6 години ago

Кам’янське втратило свого захисника

Трагічну новину повідомив мер міста Андрій Білоусов. "7 грудня 2024 року захищаючи Україну від російських…

8 години ago

На Дніпропетровщині дитина випала з вікна 3 поверху

У середу, 8 липня, у Саксаганському районі Кривого Рогу дитина випала з вікна будинку. Це…

8 години ago

Кам’янський шахіст переміг на кваліфікаційному турнірі в Дніпрі

З 2 по 5 липня у Дніпрі відбувся кваліфікаційний шаховий турнір із виконанням норми І…

9 години ago

Дніпрянин ошукав фермерів за допомогою “липової” спадщини

Слідчі скерували до суду обвинувальний акт за фактами заволодіння земельними ділянки громади вартістю понад 3,2…

9 години ago

Раптово померла відома співачка і зірка легендарного хіта “Party Rock Anthem”

У віці 37 років раптово померла співачка Лорен Беннет, яка здобула світову популярність після участі…

10 години ago