У Кам’янському привітали дітей-сиріт з новорічними святами

Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов.

“З прийдешніми новорічними та різдвяними святами привітали дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, малечу, яка виховується в дитячих будинках сімейного типу і прийомних родинах.

Підготували солодкі подарунки та казкову виставу від артистів нашого театру. Вручив подарунки прийомним батькам та батькам-вихователям ДБСТ. Щиро дякую родинам, які дарують малечі  свою турботу і любов.

Новорічні свята – це про дива та казку. Зараз нашим дітям доводиться жити в непростих умовах. Наш обов’язок – оточити їх турботою та, попри все, подарувати їм святковий настрій та щасливі моменти дитинства”, – йдеться у повідомленні.

Margaret

Recent Posts

У бібліотеці Кам’янського з’явилися дві нові книги відомого краєзнавця

Про це розповіли в бібліотеці на Шевченка. "Тим, хто цікавиться історією рідного краю, чудово відоме…

28 хв. ago

У Кам’янському все спокійно

Про ситуацію в місті на ранок повідомив мер Андрій Білоусов. "У Кам’янському — без надзвичайних…

42 хв. ago

Вночі та вранці ворог тероризував Дніпропетровщину

Про це повідомив голова ОВА Сергій Лисак. "Вночі та вранці ворог тероризував Нікопольщину – райцентр…

55 хв. ago

У Дніпрі перекинулася вантажівка

У Дніпрі посеред траси набік перекинулася вантажівка.  Про це повідомляє Телеканал D1. Вантажівка перекинулася під час…

59 хв. ago

Під Кам’янським на пожежі у будинку загинули чоловік та жінка

Вночі 16 квітня, о 03:02, на вулиці Антонова у Верхньодніпровську Кам’янського району, виникла пожежа. Горіли…

1 годину ago

Сьогодні у Кам’янському трамвай №2 буде курсувати по зміненому маршруту

КП КМР «Транспорт» повідомляє:  16 травня 2025року, у зв'язку з ремонтними роботами ДТЕК з 09:00…

1 годину ago