Над Дніпропетровщиною збили 3 ворожі безпілотники

Про це повідомив голова ОВА Сергій Лисак.

“Агресор продовжував атакувати Нікополь.

Ввечері скинув на місто боєприпас з БпЛА. Вночі – обстріляв з важкої артилерії.

Загиблих і постраждалих немає.

Оборонці неба знищили над областю 3⃣ ворожі безпілотники”, –  йдеться у повідомленні.

 

Вам буде цікаво