«Наша мета – децентралізація критичної інфраструктури в області. Прагнемо зробити для мешканців доступнішою альтернативну енергетику. Для цього прийняли відповідну Програму підтримки. Наразі розробляється механізм її впровадження», – розповів начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
Він додав, що Програма розрахована на два роки. На її реалізацію передбачене відповідне фінансування.
Загалом на участь зможуть податися до 100 домогосподарств – 50 у 2025 році і ще стільки ж у наступному. Вони отримуватимуть компенсацію частини вартості встановленого обладнання – сонячних або вітрових електростанцій. В середньому по 60 тис грн.
Підтримується розвиток децентралізованої системи генерації й на державному рівні. Ще влітку вступили у силу закони, які скасовують ввізне мито і ПДВ на все енергетичне обладнання.
Крім того, за ініціативи Президента Володимира Зеленського, створений механізм відшкодувань для тих, хто облаштовує вдома альтернативні джерела енергії. Держава покриває частину їхньої вартості.
Із настанням весни в Україну прийшов сезон свіжої зелені, а також починає дозрівати цибуля. Є…
9 квітня 2025 року в Кам’янському музичному фаховому коледжі ім. Мирослава Скорика відбувся регіональний фестиваль…
У Києві відбувся допрем'єрний показ стрічки "МУР. Ти [Романтика] в кіно". Редакція ТСН.ua також мала змогу подивитися поки…
Здоров'я ротової порожнини - важливий аспект загального самопочуття людини. Регулярне чищення зубів є ключовим елементом…
На трасі Дніпро-Миколаїв діють обмеження руху через негоду на півдні України. Про це повідомляє Державне агентство…
Прокурори Лівобережної окружної прокуратури міста Дніпра скерували до суду обвинувальний акт стосовно чотирьох учасників організованої…