У Кам’янському все спокійно

Про це повідомив мер міста Андрій Білоусов.

“Ніч у місті минула тихо, за це дякуємо нашим оборонцям. Продовжуємо працювати, підтримувати захисників і наближати Перемогу.

Мирного й продуктивного дня всім!” – йдеться у повідомленні.

Вам буде цікаво