7 січня до поліції надійшло повідомлення про вбивство у місті Підгородне Дніпровського району. Прибувши на місце події поліцейські відділення поліції № 2 Дніпровського районного управління поліції № 2 зʼясували обставини події. Виявилось, що підозрюваний проживав деякий час у будинку потерпілого. Напередодні, під час сумісного дозвілля між ними стався конфлікт, в ході якого зловмисник схопив ножа та завдав три удари господарю будинку. Після цього нападник покликав сусідів, та повідомив їм, що виявив власника будинку мертвим.
Правоохоронці затримали 32- річного жителя Івано-Франківська в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та вилучили знаряддя злочину – ніж.
7 січня слідчі відділення поліції за погодженням зі Слобожанською окружною прокуратурою повідомили затриманому про підозру за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – до 15 років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.
Трагічну новину повідомив мер міста Андрій Білоусов. "9 серпня, внаслідок ДТП на Одещині, помер капітан…
У Дніпропетровській області з міркувань безпеки змінено графік руху кількох пасажирських та приміських поїздів. Як…
Про них повідомив мер міста Андрій Білоусов. Більш детально дивіться у відеосюжеті:
14 серпня на вулиці Магдебурзького права у Дніпрі було неспокійно. Там сталась стрілянина. Про це…
Лівобережний волонтерський центр "Світ дитинства" ГО "Бджола" та ГО "Фонд розвитку Кам'янського" провели третю зміну…
14 серпня бригади КП «Міськсвітло» працювали одразу на кількох ділянках міста. На проспекті Свободи, 55…