Політика

Кам’янське відвідав начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак (відео)

9 січня Кам’янське з робочим візитом відвідав начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак. Разом з міським головою Андрієм Білоусовим вони відкрили нове укриття у ліцеї №26. Протирадіаційне бомбосховище збудовано з нуля за рахунок державної субвенції зі співфінансуванням з міського бюджету.

“Укриття зведено відповідно до всіх сучасних вимог, оснащено потужною системою вентиляції та повітряними фільтрами. У сховищі облаштовано окремі навчальні аудиторії, ігрову кімнату, медичний кабінет, душову та санвузли. Це повноцінний, комфортний і сучасний підземний навчальний простір.

З очільником ОВА відвідали ліцей №3, де оглянули оновлені харчоблок та обідню залу. Капітальний ремонт тут виконали за рахунок державного бюджету при співфінансуванні з міського бюджету. Це результат реформи шкільного харчування, яку ініціювала перша леді України Олена Зеленська. Також завдяки фундації Олени Зеленської у ліцеї було відремонтовано велике укриття, оснащене всім необхідним для дітей, що дозволило учням навчатись в одну зміну. Загалом, за підтримки першої леді, у місті відновлюється п’ять укриттів. Вдячний Олені Зеленській за турботу про дітей та створення безпечних умов для їхнього розвитку і навчання!

Окрім того, разом із Сергієм Лисаком ми відкрили відновлене укриття на базі лікарні швидкої медичної допомоги. Це сховище оснащено системою вентиляції та підйомником для маломобільних пацієнтів. Наразі вже розроблено проєкт будівництва з нуля великого укриття на території лікарні, яке зможе вмістити всіх пацієнтів і персонал закладу.

Щиро дякую начальнику Дніпропетровської ОВА Сергію Лисаку за підтримку всіх наших ініціатив та проектів. Спільним зусиллями створюємо безпечний простір і працюємо над розвитком нашої громади навіть у складні воєнні часи”, – наголосив мер.

 

Margaret

Recent Posts

Кам’янське втратило свого захисника

Трагічну новину повідомив мер міста Андрій Білоусов. "9 серпня, внаслідок ДТП на Одещині, помер капітан…

20 хв. ago

На Дніпропетровщині через ворожі обстріли затримуються приміські поїзди

У Дніпропетровській області з міркувань безпеки змінено графік руху кількох пасажирських та приміських поїздів. Як…

2 години ago

Головні події Кам‘янського за тиждень (відео)

Про них повідомив мер міста Андрій Білоусов. Більш детально дивіться у відеосюжеті:  

3 години ago

Бійка та стрілянина біля “МахноПАБ” у Дніпрі: двох чоловіків затримали

14 серпня на вулиці Магдебурзького права у Дніпрі було неспокійно. Там сталась стрілянина. Про це…

4 години ago

Для юних кам’янчан працює Творчий табір

Лівобережний волонтерський центр "Світ дитинства" ГО "Бджола" та ГО "Фонд розвитку Кам'янського" провели третю зміну…

4 години ago

На лівобережжі Кам’янського біля спортшколи встановили “лежачий поліцейський”

14 серпня бригади КП «Міськсвітло» працювали одразу на кількох ділянках міста. На проспекті Свободи, 55…

5 години ago