Злочин стався наприкінці листопада минулого року біля одного з будинків на проспекті Мира. Під час суперечки 21-річний підозрюваний розпилив газовий балончик у бік потерпілого, а потім вдарив його по обличчю. Коли жінка намагалася зупинити нападника, він вдарив її по голові. Після чого вихопив з її плеча сумку з грошима та мобільними телефонами й втік.
Поліцейські затримали зловмисника та повідомили йому про підозри за ч. 2 ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження) та ч. 4 ст. 186 (грабіж, вчинений в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України.
Наразі слідчі Дніпровського районного управління поліції Nº 2 направили кримінальні провадження з обвинувальним актом до суду.
Про це повідомив мер міста Андрій Білоусов. "’Міська лікарня №9 отримала великий вантаж гуманітарної допомоги…
На заправках WOG у Дніпропетровській області ввели особливий режим роботи. АЗК не працюватимуть з 21:00…
Ще одну яскраву сторінку до спортивної історії ДЮСШ №3 вписала її вихованка Марія Кочерженко. У…
Трагічну новину повідомив мер міста Андрій Білоусов. "28 червня під час під час перебуванні на…
2 липня 1996 року у місті Кам’янському сталася аварія на міському електротранспорті. Унаслідок трагедії загинуло…
Сьогодні 2 липня вдень до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що у Соборному…