Із пастки було врятовано 33 карасів та 2 щуки загальною вагою понад 15 кілограмів, яких неушкодженими повернули в природнє середовище.
“Шановні рибалки, нагадуємо, що використання заборонених знарядь лову є грубим порушенням природоохоронного законодавства України та несе загрозу для екосистеми водойм. Порушникам загрожує адміністративна чи кримінальна відповідальність.
Дотримуйтеся Правил рибальства та негайно повідомляйте про порушення природоохоронного законодавства або порядку придбання чи збуту водних біоресурсів на “гарячу лінію”: (096) 907 5008″, – зазначають рибоохоронці.
Рибоохоронний патруль нагадав, що з 1 листопада 2024 року діє заборона на вилов водних біоресурсів у водоймах на зимувальних ямах, в тому числі з берега, яка діятиме до початку нересту (весняно-літня заборона на лов водних біоресурсів у 2025 році).
Також до 30 червня 2025 року включно на всіх водоймах області заборонено лов річкових раків – у період їх природнього відтворення та першої линьки.
Днями представник громадської організації «Бджола» Антон Гусєв провів зустріч із мешканцями 4-го мікрорайону, під час…
У м. Самар поліція затримала причетного до злочину, який кинув гранату в бік знайомих. В ході…
17 квітня подвір’я Ліцею №29 (директор Ольга Баштаненко) наповнилося ароматами свіжої випічки, щирими усмішками та…
У Синельниківському районі Дніпропетровської області сталася серйозна дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої постраждали троє людей. Аварія…
Про це повідомив голова ОВА Сергій Лисак. "Вночі на Дніпропетровщині підрозділи ПвК "Схід" знищили 6…
Про ситуацію в місті на ранок повідомив мер Андрій Білоусов. "Зустрічаємо новий день без надзвичайних…