Із пастки було врятовано 33 карасів та 2 щуки загальною вагою понад 15 кілограмів, яких неушкодженими повернули в природнє середовище.
“Шановні рибалки, нагадуємо, що використання заборонених знарядь лову є грубим порушенням природоохоронного законодавства України та несе загрозу для екосистеми водойм. Порушникам загрожує адміністративна чи кримінальна відповідальність.
Дотримуйтеся Правил рибальства та негайно повідомляйте про порушення природоохоронного законодавства або порядку придбання чи збуту водних біоресурсів на “гарячу лінію”: (096) 907 5008″, – зазначають рибоохоронці.
Рибоохоронний патруль нагадав, що з 1 листопада 2024 року діє заборона на вилов водних біоресурсів у водоймах на зимувальних ямах, в тому числі з берега, яка діятиме до початку нересту (весняно-літня заборона на лов водних біоресурсів у 2025 році).
Також до 30 червня 2025 року включно на всіх водоймах області заборонено лов річкових раків – у період їх природнього відтворення та першої линьки.
6 лютого, об 11:24, на провулку Енергетичний Чечелівського району Дніпра, горіла квартира на останньому поверсі…
Учениці I класу елементарного підрівня хореографічного відділення Кам’янської школи мистецтв № 2 успішно виступили на міжнародному рівні.…
Про ситуацію в місті на ранок повідомив мер Андрій Білоусов. "Ніч у місті минула спокійно…
Про це повідомив голова ОВА Сергій Лисак. "Ввечері ворог ще двічі бив по Нікопольщині. З…
Мешканка Дніпра стала жертвою фінансових аферистів, які представилися співробітниками міжнародної інвестиційної компанії. Вони переконали її…
Поліція розшукує свідків ДТП на вулиці Каруни у м. Дніпро. ДТП сталася 24 січня, о…