Categories: Це цікаво

Рецепт дня: Апельсиновий грог

У зимовий період організм людини витрачає дуже багато енергії для того, щоб зігрітися. Ми розповімо, як готувати гарячі алкогольні коктейлі, тому що це чудовий спосіб не тільки спробувати щось нове, а й зробити вечірні посиденьки затишніше.

Будьте впевнені – у вас вийде приготувати такий смачний напій, навіть якщо ви ніколи раніше цього не робили.

Зігрівальний напій із додаванням спиртного – це не тільки смачний коктейль, а й чудовий засіб для профілактики застуди. Приготувати такий апельсиновий грог можна з додаванням різного алкоголю і спецій, все залежить від ваших уподобань і фантазії.

Інгредієнти:

  • чорний чай – 2 пакетики або 2 ч.л;
  • чорний ром – 50 мл;
  • апельсин – 1 шт;
  • цукор – 4 ч.л;
  • кориця – 3 палички;
  • аніс – 4 зірочки.
Приготування:

1. Заварку залити перевареною водою і настоювати 3-5 хвилин. Дістати пакетики або процідити рідину так, щоб прибрати заварку, додати ром.

2. Узяти 4 келихи, апельсин помити, розрізати на часточки і розкласти по ємностях. У кожен келих всипати цукор, додати половину палички кориці, аніс і залити чаєм із ромом.

Олена

Recent Posts

У Кам’янському чоловік підірвав гранатою себе, поліцейського та працівника ТЦК

Внаслідок вибуху тілесні ушкодження отримав поліцейський, військовослужбовець РТЦК та СП, а також чоловік, який кинув…

3 години ago

Кам’янська міська лікарня №9 отримала великий вантаж гуманітарної допомоги від благодійного фонду

Про це повідомив мер міста Андрій Білоусов. "’Міська лікарня №9 отримала великий вантаж гуманітарної допомоги…

6 години ago

На Дніпропетровщині на деяких заправках ввели особливий режим роботи

На заправках WOG у Дніпропетровській області ввели особливий режим роботи. АЗК не працюватимуть з 21:00…

8 години ago

Кам’янська тенісистка здобула перемогу у складі збірної України на Кубку Європи

Ще одну яскраву сторінку до спортивної історії ДЮСШ №3 вписала її вихованка Марія Кочерженко. У…

9 години ago

Кам’янське втратило свого захисника

Трагічну новину повідомив мер міста Андрій Білоусов. "28 червня під час під час перебуванні на…

9 години ago

30 років жахливої трагедії: у Кам’янському вшанували пам’ять жертв трамвайної трагедії 1996 року

2 липня 1996 року у місті Кам’янському сталася аварія на міському електротранспорті. Унаслідок трагедії загинуло…

9 години ago