Про це передає “Відомо”.
Схема, розроблена суддею Бурханом, була витонченою. Він особисто не контактував із заявником, а використав посередника. За версією слідства, громадянин, чиє майно було заарештовано у рамках кримінального провадження, звернувся до суду з проханням про зняття арешту.
Суддя Бурхан, замість того, щоб об’єктивно розглянути справу згідно із законом та поданими доказами, зажадав через посередника хабар у розмірі 2500 доларів США. Ця сума, хоч і здається відносно невеликою в контексті деяких великих корупційних схем, є значною з огляду на посаду судді та його обов’язок забезпечувати неупереджене правосуддя.
Після отримання неправомірної вигоди суддя Бурхан, як і обіцяв, виніс рішення про зняття арешту з майна. Важливо, що посередника, який брав участь у передачі хабара, також притягнуто до відповідальності. Щодо нього вже укладено угоду про визнання провини, і матеріали справи направлені до суду.
Судді Бурхану інкримінується частина 3 статті 368 Кримінального кодексу України, яка передбачає значний термін ув’язнення та конфіскацію майна. Максимальне покарання за цією статтею – 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Розгляд справи у суді очікується найближчим часом.
Трагічну новину повідомив міський голова Андрій Білоусов. "11 квітня в бою поблизу населеного пункту Юнаківка…
Про них повідомив мер міста Андрій Білоусов. Більш детально дивіться у відеосюжеті:
25 пожеж на відкритих територіях та понад 19 гектарів знищених вогнем екосистем, ліквідували надзвичайники регіону…
У суботу, 19 квітня, у Кривому Розі в Тернівському районі у ставку виявило тіло потопельника.…
З 15 по 17 квітня 2025 року в Таллінні (Естонія) відбувся чемпіонат Європи з тхеквондо…
15 квітня 2025 року в місті Дніпро відбувся Обласний фестиваль-конкурс учнів-піаністів мистецьких шкіл, у якому…