Про це повідомляє пресс-служба Нацполіції області.
На місце події направилися співробітники відділу поліції № 4 Дніпровського районного управління поліції №1, співробітники вибухотехнічної служби та спецпризначенці. Правоохоронці вступили в перемовини зі зловмисником, в результаті чого потерпілому вдалося вийти з приміщення.
Після цього спецпризначенці затримали фігуранта, яким виявився 56-річний житель іншої області.
Під час проведеного обшуку у приміщенні було вилучено ніж, яким зловмисник погрожував працівнику готелю. Ніяких вибухонебезпечних предметів виявлено не було.
Фігуранта затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. 24 лютого слідчі повідомили йому про підозру за ч. 1 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) Кримінального кодексу України.
Про це повідомив голова ОВА Сергій Лисак. "Вночі на Дніпропетровщині підрозділи ПвК "Схід" знищили 6…
Про ситуацію в місті на ранок повідомив мер Андрій Білоусов. "Зустрічаємо новий день без надзвичайних…
У Кам'янському оголосили переможців "Бюджет участі. МІСТО" та "Бюджет участі. ДІТИ" 2025 року. Координаційна рада…
У Дніпрі продовжують знаходити боєприпаси та інші небезпечні предмети. Так, у п'ятницю, 18 квітня, у…
У Дніпрі на місці, де раніше стояв пам'ятник російському вченому Михайлу Ломоносову, досі не демонтували…
17 квітня у Музеї історії міста Кам'янське відбулося відкриття першої персональної виставки живопису Анастасії Сокол…