Школярі Кам’янського провели ігри “Cool Games”

У Ліцеї №7 відбувся захопливий спортивний захід “Cool Games”, який об’єднав п’ятикласників у динамічних змаганнях, сповнених азарту, командного духу та веселощів. Учні мали змогу випробувати свої сили, проявити спритність і довести, що злагоджена робота в команді – ключ до успіху.

Захід відбувся за підтримки громадської організації «Бджола», яка сприяє розвитку спорту та здорового способу життя серед дітей і молоді.

За словами активістки «Бджоли» Наталії Очеретько, підтримка таких заходів – важливий крок до популяризації спорту серед молоді:

“Ми прагнемо, щоб діти зростали активними, цілеспрямованими та здоровими. Адже спорт – це не лише фізична активність, а й дисципліна, взаємопідтримка та зміцнення віри у власні сили.”

Учасники отримали заряд позитивних емоцій, нові враження та зміцнили дружні зв’язки. Організатори дякують усім за активну участь та спортивний запал!

Олена

Recent Posts

До уваги кам’янчан: водійські права видаватимуть за новими правилами

Головна мета цих змін – поступово привести українські правила у відповідність до європейських стандартів та…

3 години ago

Кам’янське втратило свого захисника

Трагічну новину повідомив мер міста Андрій Білоусов. "7 грудня 2024 року захищаючи Україну від російських…

4 години ago

На Дніпропетровщині дитина випала з вікна 3 поверху

У середу, 8 липня, у Саксаганському районі Кривого Рогу дитина випала з вікна будинку. Це…

4 години ago

Кам’янський шахіст переміг на кваліфікаційному турнірі в Дніпрі

З 2 по 5 липня у Дніпрі відбувся кваліфікаційний шаховий турнір із виконанням норми І…

6 години ago

Дніпрянин ошукав фермерів за допомогою “липової” спадщини

Слідчі скерували до суду обвинувальний акт за фактами заволодіння земельними ділянки громади вартістю понад 3,2…

6 години ago

Раптово померла відома співачка і зірка легендарного хіта “Party Rock Anthem”

У віці 37 років раптово померла співачка Лорен Беннет, яка здобула світову популярність після участі…

6 години ago