Як підтвердити автоматичне продовження строку інвалідності?

Під час війни найбільше страждають найуразливіші. Саме тому вони потребують нашої особливої турботи та підтримки. Попри всі виклики воєнного часу, на Дніпропетровщині продовжують діяти соціальні програми, які допомагають тим, хто цього потребує найбільше.
На обліку в органах соціального захисту населення перебувають майже 50 тисяч осіб з інвалідністю з дитинства та тих, хто не має права на пенсію чи соціальну допомогу.
Як підтвердити автоматичне продовження строку інвалідності?
Якщо ви або ваші рідні мали проходити повторний огляд для підтвердження інвалідності з 1 січня 2025 року, але не змогли цього зробити, строк інвалідності автоматично продовжено до 30 червня 2025 року.
Щоб документально це підтвердити потрібно:
Для отримувачів державної соціальної допомоги:
звернутися до органу соцзахисту, де ви перебуваєте на обліку.
Внести запис до посвідчення отримувача допомоги про продовження виплат до 30 червня 2025 року.
Для осіб з інвалідністю, які не отримують пенсію чи соцдопомогу підтвердити продовження строку інвалідності можна за допомогою нової довідки для отримання пільг. Для цього необхідно:
звернутися до органу соцзахисту за місцем проживання.
Оформити нову довідку для отримання пільг, яка буде дійсна до 30 червня 2025 року.
Якщо маєте питання – звертайтеся до органів соцзахисту у своїй громаді. Разом ми сильніші!
Олена

Recent Posts

Які культурні заходи чекають на кам’янчан

Програма заходів у закладах культури міста Кам’янське з 19 по 26 листопада 2025 року. Музей…

18 хв. ago

На Дніпропетровщині вчителька через ревнощі напала на колегу з ножем

У вівторок, 18 листопада, у Новопокровській громаді Дніпропетровської області сталася різанина прямо у школі. Там…

47 хв. ago

На Дніпропетровщині побили чоловіка та викинули у сміттєвий бак

У Павлограді звичайна вечірня гулянка із пляшкою закінчилася жорстоким побиттям, лікарнею та судовим рішенням про…

2 години ago

У Дніпрі автомобіль на смерть збив чоловіка: водія розшукують (фото 18+)

У вівторок, 18 листопада, у Дніпрі на вулиці Івана Нечуя-Левицького збили пішохода. На жаль, від…

2 години ago

На Дніпропетровщині під час пожежі загинула жінка

18 листопада, о 10:56, на вулиці Садова міста Синельникове, горів одноповерховий житловий будинок.   Вогонь охопив…

3 години ago

У Камʼянському все спокійно

Про ситуацію в місті повідомив мер Андрій Білоусов. "Триває комбінована атака ворога на нашу країну.…

3 години ago