Політика

Кам’янське втратило захисника

Трагічну новину повідомив мер міста Андрій Білоусов.

“2 березня в бою поблизу населеного пункту Курилівка (Курська область, російська федерація), захищаючи вільну і незалежну Україну загинув солдат Кривонос Едуард Геннадійович.

Від імені всієї громади, Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе висловлюю глибокі співчуття рідним і близьким полеглого захисника.

Едуард Кривонос народився 22 листопада 1971 року в Дніпродзержинську. Упродовж 1990-1991 років проходив строкову військову службу. У червні 2022 року став на захист України та її народу. У нього залишилися дружина, два сини, мати, сестра та брат.

Доземний уклін воїну-захиснику! Вічна пам’ять і слава Герою!

Панахида відбудеться 10 березня о 10:00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул.Сергія Слісаренка, 34). Поховають воїна об 11:00 на Алеї Героїв кладовища по вул.Весняній.”. – йдеться у повідомленні.

 

Margaret

Recent Posts

Кам’янське втратило свого захисника

Трагічну новину повідомив мер міста Андрій Білоусов. "9 серпня, внаслідок ДТП на Одещині, помер капітан…

1 годину ago

На Дніпропетровщині через ворожі обстріли затримуються приміські поїзди

У Дніпропетровській області з міркувань безпеки змінено графік руху кількох пасажирських та приміських поїздів. Як…

3 години ago

Головні події Кам‘янського за тиждень (відео)

Про них повідомив мер міста Андрій Білоусов. Більш детально дивіться у відеосюжеті:  

4 години ago

Бійка та стрілянина біля “МахноПАБ” у Дніпрі: двох чоловіків затримали

14 серпня на вулиці Магдебурзького права у Дніпрі було неспокійно. Там сталась стрілянина. Про це…

5 години ago

Для юних кам’янчан працює Творчий табір

Лівобережний волонтерський центр "Світ дитинства" ГО "Бджола" та ГО "Фонд розвитку Кам'янського" провели третю зміну…

6 години ago

На лівобережжі Кам’янського біля спортшколи встановили “лежачий поліцейський”

14 серпня бригади КП «Міськсвітло» працювали одразу на кількох ділянках міста. На проспекті Свободи, 55…

6 години ago