У Кам’янському провели зариблення Бамівського ставка (відео)

В екологічній акції взяв участь міський голова Андрій Білоусов.

“Разом з мешканцями південного району провели екологічну акцію із зариблення Бамівського ставка.Реалізувати корисну ініціативу допомогла ГО «Бджола». Випустили у водойму 100 кг мальків білого амура та товстолоба. Ці види риб сприятимуть покращенню екосистеми ставка

Кілька років тому, спільними зусиллями разом із мешканцями ми провели масштабну роботу з відновлення ставка: очистили воду від мулу та сміття, завезли пісок, облаштували зону відпочинку та спортивний майданчик.

Сьогодні це не лише мальовниче місце для відпочинку, а й улюблена локація для активного дозвілля. Дякую всім небайдужим городянам, які бережуть наше місто та допомагають робити його кращим!” – поділився мер.

Олена

Recent Posts

Кам’янська міська лікарня №9 отримала великий вантаж гуманітарної допомоги від благодійного фонду

Про це повідомив мер міста Андрій Білоусов. "’Міська лікарня №9 отримала великий вантаж гуманітарної допомоги…

15 хв. ago

На Дніпропетровщині на деяких заправках ввели особливий режим роботи

На заправках WOG у Дніпропетровській області ввели особливий режим роботи. АЗК не працюватимуть з 21:00…

2 години ago

Кам’янська тенісистка здобула перемогу у складі збірної України на Кубку Європи

Ще одну яскраву сторінку до спортивної історії ДЮСШ №3 вписала її вихованка Марія Кочерженко. У…

2 години ago

Кам’янське втратило свого захисника

Трагічну новину повідомив мер міста Андрій Білоусов. "28 червня під час під час перебуванні на…

3 години ago

30 років жахливої трагедії: у Кам’янському вшанували пам’ять жертв трамвайної трагедії 1996 року

2 липня 1996 року у місті Кам’янському сталася аварія на міському електротранспорті. Унаслідок трагедії загинуло…

3 години ago

У Дніпрі рятувальники спустили травмованого чоловіка зі 100-метрового будівельного крану

Сьогодні 2 липня вдень до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що у Соборному…

3 години ago