“Сьогодні по всій країні день жалоби за загиблими внаслідок страшної атаки на Киривий Ріг. В усіх містах і селах вшановуємо безневинних жертв того злочину.
Щодо кількості постраждалих після тієї страшної трагедії, то по допомогу медиків звернулася ще одна людина. Тих, хто потребував їхньої допомоги, вже 75. З них 37 залишаються у лікарнях. Стан 19 пацієнтів все ще важкий.
Ввечорі і вночі агресор не припиняв терор Нікопольщини. Бив по райцентру та Марганецькій громаді. Застосовував важку артилерію і дрони-камікадзе.
Потерпали Нікополь та Марганецька громада.
Пошкоджені 7 п’ятиповерхівок, інфраструктура, магазин, авто та газогін.
Ніхто не постраждав”, – йдетьяс у повідомленні.
Захід відвідав міський голова Андрій Білоусов. "Третій рік поспіль у Кам’янському ліцеї №5 проходить традиційна…
Вранці у п'ятницю, 23 травня, на проспекті Тараса Шевченка, перехожі виявили тіло людини. Воно…
Ввечері 22 травня роботи стартували на проспекті Шевченка — наносять червоно-білі пішохідні переходи та оновлюють…
Репетиції комедії за п'єсою Рея Куні "Out of order" вже перемістилися на сцену Академічного театру…
Трагічну новину повідомив мер Андрій Білоусов. "17 травня в лікарні, внаслідок отриманих в бою чисельних…
Перша змагальна частина, яка складалася з 5-ти турнірів різних вікових груп, відбулася 17-18 травня. Окрім…