Про це повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України.
Співробітники Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції на системній основі продовжують боротьбу з тіньовим обігом підакцизної продукції та підпільними «кущовими» виробництвами, що постачають небезпечний для здоров’я контрафакт на споживчий ринок. Один із таких «цехів» поліцейські знешкодили на території Дніпропетровської області. Задокументували протиправну діяльність групи осіб оперативники управління стратегічних розслідувань в Дніпропетровській області спільно зі слідчими слідчого управління обласної поліції.
Встановлено, що налагодив «бізнес» 36-річний мешканець регіону у м. Кривий Ріг та залучив у спільники ще чотирьох чоловіків. Кожен відповідав за ввірений йому напрямок: одні закуповували сировину для виготовлення фальсифікату і розливали її, інші — транспортували й збували готовий «товар» серед перевірених «клієнтів». Дії усіх учасників групи лідер угруповання контролював особисто.
Підпільний цех знаходився на території промзони. Реалізовували фальсифікат на території Дніпропетровської області як гуртовими партіями, так і вроздріб, а також невеличким магазинам та кафе. До продажу ділки пропонували підроблені коньяк, горілку та контрафактні тютюнові вироби. Щомісячний прибуток від такої незаконної діяльності складав понад мільйон гривень.
Відповідно до проведених експертних досліджень встановлено, що весь «асортимент» зловмисників не відповідав вимогам державних стандартів та міг становити потенційну загрозу життю і здоров’ю споживачів.
За місцями підпільного виробництва, зберігання та продажу підакцизних товарів, а також у помешканнях та транспортних засобах фігурантів поліцейські провели 37 обшуків. За результатами заходів вилучили понад дві тонни алкогольної продукції та сировини для її виготовлення, обладнання, 5 000 пачок цигарок без марок акцизного податку, мобільні телефони, флешнакопичувачі, автомобілі й чорнові записи.
Наразі вирішується питання щодо повідомлення учасникам злочинної групи про підозру за фактом незаконного виготовлення, зберігання, збуту та транспортування з метою збуту підакцизних товарів (ст. 204 Кримінального кодексу України). Також поліцейські встановлюють осіб, які можуть бути причетні до підпільного бізнесу з метою притягнення їх до відповідальності. Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Дніпропетровська обласна та Криворізька південна окружна прокуратури.
Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов. "Разом із керівником благодійного фонду «Осоння України» Олександром…
Про це повідомляє КП КМР «Транспорт». 17.04. з 08:30 до 16:00 у зв'язку зі спилом…
Група застосує диференційований підхід до перегляду заробітних плат: посадові оклади залежно від категорії працівників зростуть…
Програма заходів у закладах культури Кам’янського з 16 по 23 квітня. Музей історії міста Кам’янське…
Про це повідомив Микола Лукашук, голова Дніпропетровської обласної ради. "У Дніпрі — трагічний випадок: від…
У вівторок, 15 квітня, у Дніпрі на залізничному вокзалу сталася бійка між двома чоловіками у…