Генеральний директор Lego загинув у результаті нещасного випадку на лижах

Майкл Халб’є, 64 роки, загинув у результаті нещасного випадку на лижах у Швейцарії. Він катався в регіоні Верб’є в суботу, коли виїхав за межі траси і отримав травми, що виявилися смертельними. Компанія, яка володіє Lego, Kirkbi, підтвердила, що пан Халб’є був негайно евакуйований до лікарні, але помер від внутрішніх кровотеч незабаром після цього.

Королева Марія Данська висловила співчуття після його смерті 12 квітня.

«З великою сумом я отримала новину про раптову смерть Майкла Халб’є», – написала вона на сайті Mary Fonden. «Майкл Халб’є був людиною, яка володіла рідкою позитивною енергією, обширними знаннями та сильним бажанням змінити життя тих, хто знаходиться за межами його спільноти. Він був також моїм другом, і його буде не вистачати багатьом. Моє серце з його родиною та близькими друзями».

Майкл Халб’є більше 17 років був членом правління фонду королеви Марії, і, за повідомленням Bild, він став близьким другом королеви та її чоловіка, короля Фредеріка.

Він обіймав посаду віце-президента в Kirkbi з 2022 року і приєднався до ради директорів у 2020 році. Голова компанії Томас Кірк Крістіансен у своєму зверненні зазначив, що пан Халб’є був «близьким, надійним партнером» для родини власників компанії та для керівництва Kirkbi.

«Ми з великою сумом отримали новину про раптову смерть Майкла. Наші думки та співчуття йдуть до родини Майкла та його близьких, які зараз змушені пережити несподівану втрату чоловіка, який залишив великий і позитивний слід у житті оточуючих», – сказав пан Крістіансен.

«Ми будемо сумувати за Майклом як за віце-президентом, але насамперед як за людиною. Нехай його пам’ять буде вшанована».

Тренер Lego Мішель Кнехт поділився зображенням чорного елемента Lego на LinkedIn з написом «R.I.P Michael Halbye».

«Вся родина Lego сумує за Майклом Халб’є», – написав пан Кнехт.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *