До лікарень доставили п’ятьох постраждалих. Про це Інформатор повідомляє із посиланням на публікацію голови Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака.
“Ще одна загибла у Дніпрі. Це жінка старшого віку. Співчуття тим, хто сьогодні втратив рідних…
Вранці 17 квітня рятувальники повідомили, що кількість загиблих внаслідок атаки російських БпЛА на Дніпро зросла до трьох, серед загиблих – дитина.
“Пізно ввечері (16 квітня – ред.) ворог атакував місто Дніпро безпілотниками. Росіяни забрали життя 3 людей, серед них 1 дитина. Попередньо, поранення отримали 28 людей, з них 4 дитини”.
Пошкоджень зазнали будинки, студентські гуртожитки, будівлі навчального закладу та харчового підприємства, а також автомобілі.
Про це повідомив мер міста Андрій Білоусов. "Ніч у Камʼянському минула без тривог та надзвичайних…
Про це повідомив голова ОВА Сергій Лисак. "Нових ворожих атак зазнали два райони області. Нікопольщина…
У Кривому Розі викрали тютюнові вироби на суму майже 400 тисяч гривень. Наразі всім фігурантам…
Овен Сьогодні ви відчуєте впевненість у кожному кроці. День ніби створений для того, щоб діяти…
Павлоградські правоохоронці розшукують 61-річного Анатолія Сидорчука. Вночі 1 жовтня чоловік пішов з лікарні та не…
У Кривому Розі жінка незаконно продала автомобіль чоловіка, якому здавала житло. "Підприємиця" здала його на…