“Роботодавці” запевнили, що для старту необхідно внести невеликий гарантійний платіж. Після першої оплати шахраї продовжували переконувати потерпілу, що з кожною наступною транзакцією її дохід зростатиме. У результаті жінка здійснила декілька переказів на загальну суму 85 тисяч гривень.
Коли звʼязок із так званими роботодавцями зник, а обіцяного прибутку вона так і не отримала, потерпіла зрозуміла, що стала жертвою шахрайства.
За даним фактом дізнавачі Дніпровського районного управління поліції № 2 відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України.
Правоохоронці закликають громадян бути пильними під час здійснення фінансових операцій у мережі – це може бути шахрайська схема. Жоден реальний роботодавець не вимагатиме від вас попередньої оплати за працевлаштування чи виконання завдань. Не перераховуйте кошти незнайомцям, якими б переконливими не здавалися їхні обіцянки.
За розбійний напад на жінку у Кам’янському поліцейські затримали місцевого жителя. Погрожуючи ножем, 45-річний підозрюваний…
Кам'янчан знову запрошують провести вихідні з Music open air. Цього разу на городян очікують одразу…
Поліцейські Нікопольщини затримали двох підозрюваних у незаконному заволодінні транспортним засобом. Зловмисники викрали мототранспорт з підʼїзду…
Відомий американський актор Він Дизель розповів, коли вийде нова фінальна частина легендарного фільму "Форсаж" та…
На вулиці Німецькій у Дніпрі водій вантажівки збив мотоцикліста. Про це передає "Відомо" з посиланням…
Начальник структурного підрозділу одного з державних підприємств налагодив схему розкрадання бюджетних коштів шляхом завищення вартості…