Наше місто представляли близько 120 плавців ДЮСШ №5, Ліцею №44 та КСЦ «Дніпровець».
Змагання проходили за підтримки міського голови Андрія Білоусова та ГО «Бджола».
Привітати спортсменів завітав начальник управління молоді та спорту Анатолій Івашина.
– Шановні спортсмени, судді, тренери, організатори та вболівальники, за дорученням міського голови Андрія Білоусова вітаю вас зі святом спорту, сили та витривалості – святом плавання, – сказав А.Івашина. – Наше місто береже та шанує славні традиції цього прекрасного виду спорту. Вдячний тренерам та батькам, які виховують не просто хлопців та дівчаток, а майбутнє нашої країни, вкладаючи всю свою душу та найкращі якості. Ми дякуємо нашим воїнам, які боронять нашу державу від ворога та виборюють нашу незалежність. Бажаю вам, спортсмени, показати найкращі результати та посісти призові місця.
Протягом дня учасники випробовували свої сили в естафетному плаванні, на спині, брасі, вільному стилі, батерфляї та комплексному плаванні на різних дистанціях.
Головний суддя змагань – президент федерації плавання Кам’янського, чемпіон світу з плавання, майстер спорту міжнародного класу Дмитро Краєвський розповів, що участь у Кубку брали хлопці та дівчата від 2010 до 2017 року народження і молодші. Загалом було розіграно понад 160 комплектів нагород.
– Це заключні змагання у цьому навчальному році, – зазначив тренер. – Для багатьох спортсменів, які не потрапили на чемпіонат України, що проходив нещодавно, це була чудова можливість проявити себе, перевірити свою форму та випробувати сили. – Суперників було багато, але наші спортсмени завжди налаштовуються серйозно, демонструють достойні результати, а рідні стіни ще й додають впевненості.
Старші вихованці вже по традиції виступали в якості помічників та суддів. Уважно слідкували за плавцями та їх помилками.
– Хтось робить фальстарт, хтось неправильно виконує повороти, малечі ще важко – можуть змінити стиль посеред запливу, тому ми уважно за ними спостерігаємо і попереджаємо, – каже Д.Краєвський.
Змагання проходили динамічно, емоційно та видовищно. Юні спортсмени завзято спрямовували себе вперед, кожним рухом намагаючись випередити суперника на сусідній доріжці, незважаючи на втому. Кожен старт був викликом, кожен фініш — випробуванням на витривалість і дух.
Серед учасників була вихованка ДЮСШ №5 Вікторія. Дівчина подолала три дистанції — 50 метрів вільним стилем, 50 метрів на спині та 100 метрів на спині. Після виступу спортсменка поділилася своїми враженнями.
– Гарно впоралася, – наголосила Вікторія. – Було багато суперників, але мені сподобалося. Плаваю з 4,5 років. Перед стартом не думаю про дистанцію — просто виходжу й кажу собі: «Працюй на всі 100%». Мрію потрапити на Олімпійські ігри і стати прикладом для інших.
Дистанцію 50 метрів вільним стилем також долав досвідчений спортсмен Микола Котенко. Він вже відібраний до збірної України, яка змагатиметься на чемпіонаті Європи в Словаччині з 1 по 6 липня.
На переможців та призерів Кубку міста з плавання очікували кубки та медалі.
Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов. "Триває капітальний ремонт швів на шляхопроводі по проспекту…
15 років позбавлення волі за умисне вбивство двох людей – на Дніпропетровщині суд виніс вирок…
Днями у місті завершилась перевірка підготовки закладів освіти до нового навчального року. Про це повідомила…
21 серпня, до Дня незалежності України, у широкий прокат вийде пригодницький історичний екшн "Троє". Представлено фінальний трейлер…
З нагоди Всесвітнього дня безпритульних тварин активісти ГО «Бджола» завітали до міського притулку, аби підтримати…
Слідчі Дніпра повідомили про підозру 34-річній жінці за крадіжку грошей з картки містянина. Підозрювана незаконно…