18 травня відсвяткував 75-річний ювілей почесний громадянин нашого міста, видатний скульптор Хачатрян Гарнік Ашотович.
За доручення міського голови, з найтеплішими почуттями від усіх кам’янчан, ювіляра привітала директор департаменту соціальної та ветеранської політики Кам’янської міської ради Людмила Кравчук. Висловила найщиріші побажання міцного здоров’я, миру, творчого натхнення, родинного затишку та довгих щасливих років життя!
Гарнік Ашотович народився у 1950 році на півдні Вірменії у місті Кафан. Закінчив Єреванське художнє училище та вступив до Харківського художньо-промислового інституту. У 1981 році після закінчення навчання був направлений у наше місто, де живе і працює донині. З 1991 року є членом Національної спілки художників України, а у 2002 – отримав звання Заслуженого художника України.
Ювіляр є автором багатьох відомих пам’ятників та монументів встановлених у місті Кам’янське, а саме Тарасу Шевченко (2000р.), жертвам трамвайної аварії (2001р.), жінці-матері (2002р.), скульптурної композиції «Голгофа» (2013р.) та інших.
Рішенням міської ради у 2002 році, за вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток міста Гарніку Ашотовичу Хачатряну було присвоєне звання «Почесний громадянин міста».