Разом із начальником Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергієм Лисаком відкрили після капітального ремонту другий корпус Ліцею №20.
Роботи виконано за рахунок обласного бюджету при співфінансуванні з міським. У будівлі повністю оновлено внутрішнє оздоблення, замінено всі інженерні мережі, утеплено фасад, відремонтовано покрівлю. Створено сучасні й безпечні умови для навчання. У корпусі розміщено адміністративні та навчальні кабінети, спортивну залу.
Це — основна трьохповерхова будівля ліцею, зведена ще у 1936 році. За десятиліття у закладі виросло не одне покоління мешканців Кам’янського. Він відіграє важливу роль у житті мікрорайону як центр освіти та культури.
Це вже другий етап оновлення ліцею. Минулого року, також за підтримки начальника Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака, було завершено капітальний ремонт першого корпусу. Наразі розробляється проєктно-кошторисна документація для капітального ремонту третього корпусу.
Це дозволить завершити комплексну модернізацію навчального закладу. Дякую Сергію Лисаку за системну підтримку нашого міста. Дякую всім, хто працює задля розвитку Кам’янського. Разом будуємо сильну, сучасну та успішну громаду, – сказано в повідомленні.
Захід відвідав міський голова Андрій Білоусов. "Третій рік поспіль у Кам’янському ліцеї №5 проходить традиційна…
Вранці у п'ятницю, 23 травня, на проспекті Тараса Шевченка, перехожі виявили тіло людини. Воно…
Ввечері 22 травня роботи стартували на проспекті Шевченка — наносять червоно-білі пішохідні переходи та оновлюють…
Репетиції комедії за п'єсою Рея Куні "Out of order" вже перемістилися на сцену Академічного театру…
Трагічну новину повідомив мер Андрій Білоусов. "17 травня в лікарні, внаслідок отриманих в бою чисельних…
Перша змагальна частина, яка складалася з 5-ти турнірів різних вікових груп, відбулася 17-18 травня. Окрім…