У Камʼянському підбили підсумки Кубка міського голови зі Спортивних ігор

У четвер, 12 червня, у Камʼянському підбили підсумки Кубка міського голови зі Спортивних ігор серед закладів фахової передвищої освіти.

Про це повідомляє kamyanske.com.ua

Змагання тривали протягом усього навчального року – з вересня 2024-го по травень 2025-го. Участь у спортивному марафоні взяли студенти з дев’яти навчальних закладів міста. Молодь демонструвала свої вміння у восьми дисциплінах:

  • волейбол (серед юнаків і дівчат);
  • стрітбол;
  • настільний теніс;
  • шашки;
  • шахи;
  • кульова стрільба;
  • стрільба з пневматичної гвинтівки.

На урочисту зустріч завітав начальник управління молоді та спорту Анатолій Івашина. У своєму виступі він подякував усім, хто долучився до організації змагань.

“Шановні друзі, дякую вам – викладачам, тренерам, фахівцям – за вашу щоденну працю зі студентами, мотивацію та приклад, який ви подаєте. Завдяки вам молодь має можливість розвиватися та досягати нових висот. За дорученням міського голови Андрія Білоусова дозвольте привітати вас і запевнити, що ми й надалі підтримуватимемо спортивні ініціативи та розвиток молодіжного спорту в Кам’янському, аби цей рух не зупинявся”, – наголосив Анатолій Івашина.

Цей Кубок вже став традиційними для нашого міста. За словами керівника фізичної культури Кам’янського енергетичного фахового коледжу Інни Герасімової, попри всі труднощі та воєнний стан, спортивне життя у Камʼянському не зупиняється.

“Ми не припиняли роботу навіть під час карантину – тоді проводили онлайн-змагання. А зараз змогли організувати повноцінні турніри. Кам’янське стало одним із перших міст Дніпропетровської області, яке це зробило. Цього року, на жаль, не вдалося провести турнір із мініфутболу, проте восени ми символічно відкрили ним Спартакіаду на багатофункціональному стадіоні по проспекту Конституції. Ми продовжуємо готувати команду і сподіваємося, що наступного року реалізуємо все заплановане”, – сказала Інна Герасімова.

Результати змагань:

У командному заліку місця розподілилися наступним чином:

  • 1 місце – Кам’янський медичний коледж та Кам’янський технологічний фаховий коледж;
  • 2 місце – Придніпровський державний металургійний фаховий коледж;
  • 3 місце – Кам’янський енергетичний фаховий коледж.

Крім того, за активну участь та організацію Кубка міського голови було нагороджено Кам’янський коледж фізичного виховання.

Кращі спортсмени представляли наше місто на обласній Спартакіаді. За результатами змагань, Кам’янський технологічний фаховий коледж посів друге місце в загальному заліку, а Придніпровський металургійний коледж – третє. Наші земляки випробовували свої сили у стрітболі, волейболі та настільному тенісі.

Олена

Recent Posts

Кам’янське надало допомогу на фронт (відео)

Про чергову допомогу повідомив мер Андрій Білоусов. "У межах міської програми «Допомога фронту» спрямували чергову…

15 години ago

«Козак Мамай та його пісня – 2026»: переможці отримали нагороди

У Кам’янському назвали імена 70 лауреатів конкурсу «Козак Мамай та його пісня – 2026». 25…

17 години ago

Кам’янський фаховий медичний коледж – володар Кубка міського голови

За підсумками спортивних ігор серед закладів фахової передвищої освіти Кам’янської міської територіальної громади у 2025–2026…

17 години ago

Кам’янські каратисти візьмуть участь у чемтіонаті Європи в Болгарії

Команда Кам’янської федерації Кіокушин-Кан Карате прибула на Чемпіонат Європи, який проходить у місті Бургас (Болгарія),…

18 години ago

Смертельна стрілянина у Кам’янському: 29-річний містянин постане перед судом

За скоєння низки особливо тяжких злочинів у Кам'янському судитимуть містянина. Під час конфлікту обвинувачений здійснив кілька…

18 години ago

Вдарив себе ножем у груди: у Дніпрі рятували чоловіка, який хотів вкоротити собі віку

Бригада Центральної підстанції Дніпровської станції екстреної медичної допомоги надала допомогу 28-річному чоловікові, який намагався вкоротити…

19 години ago