У Камʼянському зʼявився ще один памʼятний знак на честь загиблих Героїв

На урочистому відкритті побував міський голова Андрій Білоусов.

“У селищі Карнаухівка відкрили памʼятний знак на честь мешканців громади, які загинули, захищаючи Україну. На стенді — 13 світлин. Тринадцять життів, відданих за свободу України, за кожного з нас. Це — наші земляки, карнаухівчани, чиї імена назавжди вписані в історію громади та країни.

У пам’ятному заході взяли участь родини Героїв, мешканці громади, духовенство. Було відслужено молебень за полеглими. Для згуртованої карнаухівської спільноти кожна втрата — це спільний біль. Низький уклін батькам, які виховали Героїв. Ваші сини — приклад гідності, відданості та любові до рідної землі.

Не маємо права забувати якою ціною здобувається мир і майбутнє нашої країни! І зобов’язані робити все, аби передати пам’ять про Героїв наступним поколінням”, – поділився мер.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *