На території Мозолевської громади правоохоронці успішно провели пошукову операцію — вночі вони виявили двох хлопців, 13-ти та 16-ти років, які заблукали в лісовій місцевості.
Повідомлення про зникнення надійшло на лінію 112 близько 21:30. Підлітки розповіли, що втратили орієнтир після прогулянки й не можуть самостійно знайти вихід із лісу та ще й розряджався телефон. Але поліцейський офіцер громади встиг зв’язатися з ними та зорієнтувати на звук сирени й проблискові маячки службового авто.
До пошуків було залучено кілька екіпажів патрульної поліції, ювенального поліцейського та офіцера громади. Пошуки тривали від села Південне до села Кам’янське — це кілька кілометрів пересічної місцевості в темну пору доби.
Злагоджена та професійна робота поліцейських дозволила оперативно встановити місцеперебування дітей. Неповнолітніх повернули додому, загрози їхньому життю та здоров’ю немає.
У четвер, 2 жовтня, на вулиці Посполитій (колишній Гвардійській) сталася ДТП. Попередньо, там зіштовхнулись BMW…
З нагоди поважного ювілею керівництво Криничанської селищної ради завітало з подарунками та щирими вітаннями до…
Про ситуацію в місті на ранок повідомив мер Андрій Білоусов. "За повідомленням начальника ОВА, цієї…
Про це повідомив голова ОВА Сергій Лисак. "Цієї ночі ворог атакував область БпЛА. Гучно було…
У четвер, 2 жовтня, у Дніпрі на Сонячній Набережній сталася ДТП. Зіткнулися автомобіль Opel та…
2 жовтня, о 21:05, на провулку Золотий Дніпровського району Кам’янського, сталася пожежа. Горів дах літньої…