Categories: Політика

На війні загинули двоє захисників з Кам’янського

Трагічну новину повідомив мер Андрій Білоусов.

“2 липня в зоні ведення бойових дій поблизу населеного пункту Лиман Покровського району на Донеччині, захищаючи українську землю від загарбників, помер молодший сержант Подольський Сергій Сергійович.

Від імені всієї громади, Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе висловлюю глибокі співчуття рідним і близьким полеглого захисника.

Сергій Подольський народився 7 лютого 1988 року у Дніпродзержинську. У серпні 2024 року став на захист України та її народу. У нього залишилися дружина і брат.

Доземний уклін воїну-захиснику!
Вічна пам’ять і слава Герою!

Панахида відбудеться 10 липня о 10:00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул.Сергія Слісаренка, 34). Поховають воїна об 11:00 на Алеї Героїв кладовища по вул.Весняній.

6 липня під час висування до зон бойових дій поблизу населеного пункту Вишневе на Дніпропетровщині в наслідок нещасного випадку загинув солдат Рогулін Захар Володимирович.

Від імені всієї громади, Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе висловлюю глибокі співчуття рідним і близьким полеглого захисника.

Захар Рогулін народився 1 листопада 1998 року у місті Щастя на Луганщині. У вересні 2022 року став на захист України та її народу. У нього залишилася тітка.

Доземний уклін воїну-захиснику!
Вічна пам’ять і слава Герою!🇺🇦

Панахида відбудеться 10 липня о 14:00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул.Сергія Слісаренка, 34). Поховають воїна о 15:00 на Алеї Героїв кладовища по вул.Весняній”, – сказав мер.

Олена

Recent Posts

У Дніпрі після погоні патрульні затримали нетверезу водійку на JEEP

Учора вдень патрульні отримали повідомлення від учасників дорожнього руху: водій автомобіля JEEP грубо порушує правила…

22 хв. ago

Потрійна ДТП у Дніпрі: зіштовхнулися Hyundai, Peugeot та Toyota (відео)

У четвер, 9 липня, у Дніпрі сталася ДТП на перехресті проспекту Богдана Хмельницького та вулиці…

52 хв. ago

У Камʼянському без надзвичайних подій

Про це повідомив мер міста Андрій Білоусов. "Вночі у Камʼянському минулося без надзвичайних подій. Дякуємо…

1 годину ago

Ворог атакував три райони Дніпропетровщини: є поранений

Про це повідомив голова ОВА Олександр Ганжа. "Одна людина дістала поранень. Майже 10 разів ворог…

1 годину ago

На Дніпропетровщині пропонують понад 330 вакансій із житлом

Про це повідомив голова ОВА Олександр Ганжа. Понад 330 вакансій з житлом пропонують роботодавці Дніпропетровщини.…

1 годину ago

На Дніпропетровщині зникли двоє чоловіків

Криворізькими правоохоронцями встановлюється місцеперебування 58-річного Сергія Шкурина. 21 червня  чоловік вийшов з роботи та не…

1 годину ago